Kalın Bilezik Modelleri

Kalın Bilezik Modelleri

Kalın Bilezik Modelleri

Özellikle olgun kadınların en fazla kullandıkları aksesuarlar bileziklerdir. Annelerimizin kollarına baktığımızda özellikle altın bilezik modellerine rastlamak oldukça mümkündür.

Kadın bileziklerinde kalın bilezik modelleri oldukça ilgi çekmekte ve hoş bir görünüm sağlamakta.

Altın bileziklerde kalın bilezik olarak genelde kelepçe modelleri kullanılmakta. Onlar da fiyat olarak pek makul olmamakta. Bu sebeple her kesimi düşünen tasarımcılar sağ olsun kalın bilezikleri sadece altın veya değerli madenlerle sınırlamamışlar.

Her yıl çıkan kalın bilezik modellerinde genellikle işlemeli modeller ön plana çıkıyor. Bunlar arasında özellikle kadınların seveceği Osmanlı motifleri oldukça favori. Bunların haricinde ışıltıyı seven kadınlar için sim detaylı bilezikler de mevcut.

Kalın bilezik modelleri özellikle kısa kollu spor tişörtlerle kullanıldığında oldukça şık ve tarz bir hava oluşturuyor. Elbette sadece spor giyim için değil şık gece elbiseleri için de kolaylıkla kombin yapılabilecek kalın bilezikler mevcut. Sizin beğeniniz doğrultusunda istediğiniz şekillerde ve modellerde bilezik tasarımı bulmak oldukça kolay.

Eğer atın gibi değerli madenlerden yana bir tercihiniz yoksa siz de uygun fiyata kalın bileziklerden temin edebilirsiniz. Kalın bileziklerde özellikle moda olan detay ise bir kalın bileziğin yanına ince bileziklerle yapılan kombinler bilekleri hem kalabalık gösteriyor hem de şık bir görünüm oluşturuyor.  Tek olarak kullanılmak istendiğinde ise kullanılan kıyafetlerin çok şatafatlı olmamalarına dikkat etmelerini öneriyoruz. Özel gün ve gecelerde kullanımlar için daha özel ve zarif koleksiyonlar bulunmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ