Kalıcı Makyaj Fiyatları

Kalıcı Makyaj Fiyatları

                     Kalıcı Makyaj Fiyatları

Kalıcı makyaj fiyatları hakkında bilgi vermeden önce bu konu hakkında biraz bilgi verip daha sonra fiyatlarını açıklayalım.

Kaşlarınızın daha etkili bakışlara, gür olmasına ya da her aybaşı kuoförlere gitmemek para vermemek için sizde kalıcı makyajı seçebilirsiniz. Kaşlarınız sapsarı olsa bile bu yöntemle daha gür görünen kaşlara sahip olun. Ya da kirpiklerinize kirpik perması yaptırıp daha anlamlı daha uzun daha kıvrık kaşlar yapabilirsiniz. Dudaklarınızdaki kusurları kapatmak ya da daha dolgun dudaklar için sizde kalıcı makyaj yaptırabilirsiniz. Kalıcı makyaj fiyatları tabi ki şartlara göre değişiklik gösterir. Yapılan bölgeye, işçiliğe, doktora ya da yapan kişiye hastaneye, güzellik merkezlerine göre değişiklik gösterir. Sizde bazı fırsat sitelerine abone olup indirimli fırsatlardan yararlanıp daha uygun fiyatlarla kalıcı makyaj için en iyi fiyatları almış olursunuz.

Kalıcı makyaj fiyatları genel olarak değişmektedir bizim vereceğimiz rakamlar ortalama rakamlardır.

*kalıcı kaş makyajı fiyatları; yaklaşık olarak 1000tl ile 200 lira arasında işleme göre değişiklik gösterir.

*kalıcı dudak kontür uygulaması fiyatları;   yaklaşık olarak 800 lira ve 200 lira kadar değişiklik gösterir.

*kalıcı eyerline ya da dipliner uygulaması fiyatları; 800 lira ile yaklaşık olarak 200 lira arasında güzellik merkezlerine göre değişmektedir.

Sizde kalıcı makyaj yapmak istiyorsanız yaptıracağınız yeri, doktoru ve ekiplerini nasıl yaptıklarını mutlaka önceden ayrıntılı şekilde iyice araştırıp öyle yaptırınız.

Kalıcı Makyaj Fiyatları bulunduğunuz il, ilçe ve semte göre değişkenlik gösterebilir. Daha uygun fiyatlar için daha küçük ilçe ve semtlerde bulunan kuaför veya güzellik merkezlerini tercih edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ