Gözleri İri Gösteren Makyaj

Gözleri İri Gösteren Makyaj

           Gözleri İri Gösteren Makyaj

Genelde göz yapısı küçük olan insanların gözlerini daha büyük göstermek için uyguladıkları yöntemlerden biri de gözleri iri gösteren makyaj yapımı oluyor.

Bazı insanlar doğdukları andan itibaren bazı insanlardan farklı olarak değişik yapılara sahip olabilirler. Bu bir kusur değildir ama bu sebeple diğer insanlarla aynı şekilde olmak için ona göre bir makyaj uygulaması yapılmaktadır. Gözler için yapılan en çok makyaj türü de gözleri iri gösteren makyaj oluyor. Sizin de gözlerinizin biraz daha iri ve büyük gösterilmeye ihtiyacı varsa sizler için yazımızı okuyunuz.

Gözleri iri gösteren makyaj nasıl yapılır;

*ilk olarak gözlerin ortaya çıkması için kaşlarınızın en güzel şekilde alınması gerekiyor. Kaşlarınız güzelce alınmış ise gözleriniz de bir o kadar ortaya çıkacaktır.

*gözlerinizin içerisine uygulayacağınız açık renklerdeki özellikle beyaz renklerdeki göz kalemi uygulayarak özlerinizi daha iri bir görünüm vermiş olacaksınız.

* sonrasında gözaltındaki ve göz üstünde ki kirpiklerinize uygulayacağınız siyah ve koyu tonlarındaki kalem kirpiklerinizin daha dolgun gözükmesine neden olacaktır ve bu da gözlerinizin daha da iri ve büyük gösterecektir.

* kirpiklerinize rimel sürmeden önce mutlaka bebek pudrasından biraz serpin ve öyle rimel sürün bu daha uzun kirpiklere sahip olmanıza neden olacaktır bu da daha yoğun bakışlar ve daha iri gözler demektir. Sizde evinizde bunları deneyerek daha iri gözlere sahip olabilirsiniz.

Gözleri İri Gösteren Makyaj

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ