Gençler İçin Etek Modelleri

Gençler İçin Etek Modelleri

Gençler İçin Etek Modelleri

Genç bayanların özellikle günlük yaşamlarında ve hala sürüyorsa okul hayatlarında sıklıkla kullandıkları kıyafetlerden biri olan etekler bu senede moda sayfalarındaki yerini korudu. İş kıyafeti olarak da oldukça yerinde bir seçim olan eteklerde şıklık ve rahatlığın bir arada yakalanması bayanlar için büyük avantaj oluşturuyor. Bayanların hemen hepsinin dolabında bulunan etek modellerinin yanı sıra bu sene gençler için etek modellerinin nasıl olacağına gelin birlikte bakalım.

Canlı Renklere Hazır Olun

                Bayanlar için bu sene hazırlanan modada etek, çanta ve ayakkabı arasında bir uyum söz konusu. Moda haftalarında ön plana çıkan neon sarı ve fuşya rengi bu sene ayakkabı ve çantalarda olduğu kadar eteklerde de moda olacak. Tüm dünyada gerçekleştirilen moda organizasyonlarında gençler için etek modelleri bu sene renkli ve rahat olarak tanımlandı. Rüzgarda uçuşan ve diz hizasında olması ile bayanlara spor, şık bir görünüm katan etek modelleri bu sene özellikle sahil kentlerinde sıklıkla giyilecek. Beyaz renkli bir gömlek ile kombin etmenin makul olduğu renkli etek modellerinde desenler de ön plana çıkabilir.

Desen Mi Taş Mı?

                Yıllardır süre gelen etek üzerinde desen mi yoksa taş mı olması gerektiği tartışması bu sene de devam ediyor. Modacıların oldukça şık olan taşlı ve oldukça ilginç ve hoş duran desenli etekler tasarlamaya devam etmesi bu tartışmanın uzayıp gitmesine neden olacak gibi görünüyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ