Gelinlik Şapka Modelleri

Gelinlik Şapka Modelleri

Gelinlik Şapka Modelleri

Düğünler özellikle evlenen insanlar için hayatlarının en önemli anlarındandır. Küçük yaşlardan itibaren kızlar birer prenses gibi gelin olmak erkekler ise birer beyaz atlı prens gibi damat olmak isterler. Bu özel gün için kızların küçük yaşlardan itibaren hayalini kurdukları gelinlik modelleri vardır. Zaman içerisinde modanın değişmesiyle gelinlik modellerinde de bir hayli artış meydana gelmiştir.

Gelinlik Aksesuarları

                İnsanlar düğünlerinde beyaz gelinlikler giyerler. Neden mi ? Aslında cevap oldukça basittir. Yeni başlanılan hayatta temizliğin, saflığın ve sağlığın temsilcisidir beyaz. Bu nedenle de uzun yıllardır beyaz gelinlikler tercih konusu olmaktadır. Her yıl değişen moda ile karşımıza çok farklı modellere çok şık gelinlikler çıkmaya devam etmektedir. Gelinlikler için hiç şüphesiz ki ilk önemli aksesuar duvak olmaktadır. Ancak artık birçok gelin tercihini şapka olarak kullanmaktadır. Bu nedenle de gelinlik şapka modelleri her geçen gün artış göstermektedir.

Tül Şapkalar

                Her gelinlik modeline uygun olarak farklı tarzlarda tasarlanan gelinlik şapka modelleri ile sizde gelinliğinizi şık bir aksesuar ile tamamlayabilirsiniz. Farklı modellerin olduğu şapkalar gelinlerin gelinlik modellerine ve tarzlarına uygun şekilde de dizayn edilebilmektedir. Evlenecekleri gün çok özel olan gelinler için farklı şapka modellerini kullanmak onların daha hoş görünüşe ulaşmasında yardımcı olacaktır. Genellikle yüz kısımları tül detaylı olan şapkalar isteğe göre farklı modellerde de kolayca tasarlanabilmektedir.

Gelinlik şapka modellerine ait resim galerisi:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ