Gelin Takıları

Gelin Takıları

                            Gelin Takıları

Gelinliğimizi aldık giydik ve artık hazırız derken bu gelinlikle neler takılması gerekiyor bunları düşündük mü ? şimdi biraz gelin takıları  nelerdir ne takılması gerekir biraz bakalım.

Denge kurmalıyız; gelin takıları seçerken mutlaka dengemiz olalı ve bu denge ile tercihlerimizi yapmalıyız. Yani tam olarak demek  istediğimi söyle ifade edebiliriz;

Gösterişli+ sade= mükemmel gelin takıları  bu iki terimden ve sonuçtan yola çıkarsak çok gösterişli bir gelinliğimiz varsa biz buna büyük kocaman takılar takmamızın bir anlamı asla  olmaz. Bu durum ne gelinliğimizin havasını ne de takılarımızın güzelliğini yansıtmaz ikisi de birbirlerini söndürür. Bunu tersi de yanı şekilde olacaktır. Sade bir gelinlikle hiç de gösterişsiz olan takılar takmak ikisinin de kendi aralarında kaybolmasına neden olacaktır. Biz bu hatalara düşmeyelim ve gelinliğimiz sade bir yapıya sahip dantelli , uzun uzun duvaklı, klasik bir görünümüne sahip ise biz büyük gerdanlıklar takabiliriz . ayrıca eğer straplez bir gelinlik giyiyorsak da büyük gerdanlıklar çok hoş duracak boynumuzu daha uzun gösterecektir .Gerdanlıklardan söyledik ama  unutmamamız gereken incilerimiz de var eskilerden beri hala kullanılmakta olan inciler bize daha şık bir görünüm sağlar ve incilerin beyazları ile gelinliğimizin beyazları uyuşuyorsa mutlaka da uyuşması gerekir uyum yakalaması için  gelinliğimiz daha cezbedici bir görünüm almış olur.  Alacağınız incileri set olarak da alabileceğiniz gibi ayrı ayrı alarak kendi zevkinizi yansıtan  takılar takmış olursunuz.

Gelin Takıları

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ