Gelin Makyaj Modelleri

Gelin Makyaj Modelleri

                     Gelin Makyaj Modelleri

Her genç kızın elbet bir kere de olsa bile evlilik hayalleri kurmuştur. Evlenecek gelin kızların o gün mükemmel ve eşsiz bir güzellikte herkesin beğenisini kıskanacak kadar güzel ve şık olmak isterler. Bu nedenle bizde öğünün gelin makyaj modelleri konusunu işlemek istedik.  Gelin makyaj modelleri nelerdir ve gelin makyajı nasıl yapılır biraz anlatalım.

Geline yapılacak olan makyajın mutlaka daha önceden bir iki kez mutlaka provası yapılmış olması gerekir. Aksi halde bazen olumsuz durumlarla karşılaşılabilir. Bunun önüne geçebilmek için provalar önemlidir. Ayrıca prova yapılırken mutlaka gelinin gelinlikli olması ya da gelinliğinin yanında olması da önemli bir faktördür. Gelin makyaj modelleri tabi ki gelinliğin modeline göre, düğünün yapılacağı mekana göre ya da gelinin saç uzunluğuna ve benzeri konulara göre kendini değiştirecektir.

Eğer gelinlik modeliniz mesela straplez bir model ise boyun ve göğüs kısmınız açıkta kalacağı için yapacağınız makyajın modeli de buna uygun olarak yapılması gerekecektir. Boynunuz ve göğüs kısmı açıkta kalacağı için mutlaka fondöten ve pudra yüzünüzle ve boyun kısmınızla da uyuşması gerekir. Aksi halde çok hoş olmayan kötü görünüm olur. Makyajda saçlarınızda toplu olacağı için yüzünüzün ön planda olacağı bir makyaj uygulayın. Eğer gelinlik modeliniz askılı yada boyundan bağlamalı ise saçınızı yine toplayın ve gözleri ortaya çıkaracak makyaj uygulayınız.

Gelin Makyaj Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ