Fransız Gelinlik Modelleri

Fransız Gelinlik Modelleri

                 Fransız Gelinlik Modelleri

Fransız gelinlik modelleri çok farklı tasarım ve dantelli modelleriyle insanı kendinden geçiren bir havası var. Tercih edilmese bile giyilip denenen bir gelinlik modeli.

Biz içinde bulunduğumuz 2018 yılını incelersek bu yıl Fransız gelinlik modelleri gelinlerimiz için çok şık bir tercih olacaktır. Bu gelinlik modellerin tümünde dantelleri görüyoruz zaten dantelli modellerin çoğu  Fransız gelinlik modelleri içirişinde yer almaktadır. Özelliklerde modellerinin dekolte kısımlarında dekolteyi tamamen kapatan danteller, duvakların tamamının dantellerle kaplı olması, kolların omuzlarla dantellerle kaplanması nu modellerde dantelin ne kadar çok kullanıldığını bizlere sunmuş oluyor. Sadece kataloglara bile bakarak insan kendini kayıp edebilir  hangisini giyeceğinizi şaşırabilirsiniz. Dantellerin bu denli çok kullanılmış Fransız gelinlik modelleri  herkes tarafından onay görüyor gerek kaynanaları onlar zaten danteli çok severler ve ayrıca damat adayları da bu şıklıktan çok memnun oluyorlar modeller herkesi cezbediyor. Bu model gelinlikler de sadece açık olan değil tesettürlü gelinlerde yararlanabilirler çünkü  duvaklarda , etek uçlarında ve duvakların yere kadar uzatan modellerde kullanılan dantellerde hoş ve ayrı bir şıklık katıyor insana.

Ve danteller insana eskiyi hatırlatarak geçmişe götürüyor. Geçmişin güzellikleri günümüze yansıyor olması da bir başka  tercih sebebi olabilir aslında. 2018 yılında evlenecek güzel genç kızlarımıza  bu model gelinlikler ve dantellerin şıklıkları onlara bu yılın en güzel gelinliklerinden birini giyme şerefine  davet ediyor.

Fransız Gelinlik Modelleri fotoğraf galerisi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ