Ferace Modelleri ve Fiyatları

Ferace Modelleri ve Fiyatları

Ferace Modelleri ve Fiyatları

Tesettür giyimler arasında yer alan başlıca giysiler sizlerce nelerdir? Elbette ki pardesü ve ferace modelleri bu konuda sizlere oldukça büyük destekçi olacaktır. Zaten biliyorsunuz ki ferace modellerinin geçmişi çok eski yıllara dayanmaktadır. Çok eski zamanlarda Türk kadınlarımız çarşaf ve ferace modellerinden yararlanmaktaydılar. Günümüze kadar gelen ferace modelleri ve fiyatları uygun olarak sizlerin hizmetine girmiştir.

Pek çok moda tasarımcısı bu konuda, tasarım ve üretimleri ortaya koymuştur. Aslında genellikle ferace modelleri dendiğinde akla düz, sade ve koyu renk olanları gelebilmesi mümkündür. Fakat bayanların ihtiyaçları ve kararsızlığı konusunda yardımcı olabilmek üzere yeni ürünler üretilmiştir. Her yıl başka bir model ve renk seçeneği ile ortaya çıkan ferace modelleri bayanlarımızın ihtiyaçlarını karşılayacak şekildedir. Peki, ferace modelleri ve fiyatları nasıldır bunlardan bilgi sahibi misiniz?

Model ve Fiyatlar

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi modeller genellikle sade ve koyu renk olarak tercih edilmektedir. Fakat bazı bayanlarımızın istekleri, yakalarının ve ceplerinin daha detaylı olması yönündedir. Bu yönde de araştırmalar yapılmış ve üretimler gerçekleştirilmiştir.

Fiyatlara geldiğimizde aslında öyle çok uçuk miktarlara sahip olmak söz konusu değildir. Elbette ki kaliteye göre fiyatlarda değişebilmektedir. Fakat genel olarak ferace modelleri ve fiyatları, 70-80 TL’ye bulabilmek te mümkün olmakla birlikte, daha ucuz da sahip olabilirsiniz. Fakat biraz daha kaliteli ürünler 100-200 TL olarak belirlenmiştir.  Kol uçları taş süslemeli olanlar ve üzerinde başka işlemeler bulunan modelleri ise, 300-400 TL gibi fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ