Erkek Yelek Örgü Modelleri

Erkek Yelek Örgü Modelleri

Erkek Yelek Örgü Modelleri

                Bayanların el işi modellerinde yeleklerin ayrı bir yeri vardır. Kış aylarında soğuğun etkisiyle insanlar kat kat giysi giymek zorunda kalmışlar ve bu kıyafetlerden sıkılmışlardır baharın yaklaşması ile beraber kadınların evlerinde ördükleri yeleklerde vitrinlerde yerini almıştır. Bu sene kadınlar bebek ve kadın yeleklerinin yanı sıra erkek yelek modellerinde de harikalar yaratmaya devam ediyor.

Modası Geçmeyen Giysi

Kadınlarımızın el emeği göz nuru olan bu yelekler her geçen gün yeni giysilerin yeni modellerin çıkmasına rağmen yerini korumakta ve kullanışlığı bakımından da diğer ürünlerden bir adım öndedir. Bahar aynında gelmesiyle bu yelekleri diğer giysilerinde desteği ile çeşitli kombinasyonlarda giyebilir farklılığınızı ve şıklığınızı ortaya koyabilirsiniz. Sizde benimde el işi yeleğim olsun diyorsanız el işi erkek yelekörgü modellerine bir göz atabilirsiniz. Çok rahat olmasının yanında bu ürünler oldukça hafiftir ve mevsimine göre koruma sağlayacak niteliktedir.

Sende Ör

Bu yeleklerin yapılışı oldukça basittir tek yapmanız gereken bir şiş ve örmek istediğiniz yeleğin renginde ip almanız bundan sonraki işiniz ise ister yeleğin yapılışın internet üzerindeki tarifine isterseniz yakın çevrenizde bu işle ilgilenen tecrübeli kadınlardan yardım alabilirsiniz. Oldukça zevkli bir iş olan bu iş boş zamanlarınızı değerlendirmek ve maddi kazanç sağlamak amaçlı yapabilir yâda eşinize çocuğunuza, misafirliğe gittiğinizde hediyelik olarak kullanabilirsiniz. Çeyiz hazırlayan kızlarımıza da yardımcı olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ