Erkek Spor Ceket Modelleri ve Renkleri

Erkek Spor Ceket Modelleri ve Renkleri

Erkek Spor Ceket Modelleri

Erkek spor ceket modelleri bu sezon da kesimler, renk değişiklikleri, tasarım farklılıkları ile dikkat çekiyor. Son yıllarda moda olan kot pantolon ya da spor pantolon üstüne giyilen ceketler de klasik kesim yerine daha çok spor kesimler öne çıkartılmaya çalışılmıştı. Bu sayede hem spor görünümden vazgeçilmemiş hem de klâs havadan uzaklaşılmamış olmuştur. Kişilerin hem klasik hem de spor algısı oluşturulmaya başlanmış oldu.

Erkek spor ceket modelleri seçiminde ilk sırada yer alan blazer modellerdir. Bu modeller genel olarak tek düğmeli olarak tercih edilir. Blazer ceketler vücudu sarar ve dar olarak tercih edilir ve genel kullanım olarak düğme açık olarak kullanılır. Blazer spor ceketlerde renk seçeneklerinde artış mevcuttur. Özellikle bu sezon mavi rengini erkeklerde çok görecek gibiyiz. Ayrıca gri rengi de gözümüze çok çarpacak renklerden olacaktır. Farklı renkler deneyerek farklı olmak isteyenlerde düşünülmüş ve yeşiller, sarılar, kırmızılara da yer verilmiş.

Erkek spor ceket modelleri için tercih edilen kumaşlarda da ciddi manada gelişmeler mevcuttur. Düz renklerin yanı sıra ekoselerde bu sezon gözümüze çarpacak gibi görünüyor. Ayrıca logolu ya da düğmelerde altın detayları da dikkat çekici olabilecektir. Ayrıca dirseklerde olan deri detay modasının bu sezonda devam edeceği düşünülmektedir. Son olarak ceketlerin ön kesimlerinde ve yaka kesimlerinde de farklılıklar dikkat çekecek gibi görünüyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ