Erkek Kaşe Mont Modelleri

Erkek Kaşe Mont Modelleri

Erkek Kaşe Mont Modelleri

erkek kaşe mont modelleri, yeni sezonda yünlü bir kumaş yüzeyinin tüylendirilip keçeleştirildikten sonra bir tabaka ile kaplanması sonucu meydana gelen kaşe kaban sıcak tutma özelliği ile kışlık giysilerde tasarlanmıştır. Ayrıca özellikle kaşeden üretilmiş olan en çok soğuk aylarının vazgeçilmez kıyafetidir. Beyler işin üretilen bu tasarımlarda bayanlar için kullanılan kadar renk çeşidi olmasada   çok farklı modeller içeren kaşe mont bulmak mümkündür.

Genç , yaşlı her yaş grubuna uygun sportif ve klasik kesimlerde  kaşe montları görmeniz mümkündür. Erkek kaşe kabanlarında ağırlıklı olarak kullanılan renk tabii ki de siyah, gri ve füme bunların haricinde lacivert, kahverengi,bej,mavi ve yeşil tonlarla farklı renk çeşitleri ile karşılaşabilirsiniz.yeni sezon da açık ve parlak renklerle de  karşılaşmanız önceki yıllara göre bul yıl daha mümkün.

gri zikzak desenleriyle yada renkli ekoseli erkek kaşe kabanlarında çok sık bir şekilde rastlıyoruz. Özellikle bir yere giderken ve işe giderken resmi kıyafet zorunlu olan beyler sportif montlar yerine dizüstü yada diz altına veya kalçaya kadar uzanan klasik kesimlerdeki kaşe kabanları tercih ediyorlar. Ayrıca takım elbiselerini  üzerinde diğer kıyafetlere göre en çok yakışan ürün kaşe montdur .

Moda tasarımcılarımız farklı kesimler yapmış bulunmaktadır. oval kesim, düz çizgiler gibi bir çok değişik işlemeler yapmıştır. Bu sezon soğuklardan tamamen korunacaksınız. Yağmurlu havalardan korunmak için kapüşonlu erkek kaşe mont modellerini önerebiliriz. Bu yeni sezonda cool ve trend hava estireceksiniz.

Erkek Kaşe Mont Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ