Erkek İç Çamaşırları Modelleri

Erkek İç Çamaşırları Modelleri

                      Erkek İç Çamaşırları Modelleri

Giyimine özen gösteren erkeklerin tabi ki giydikleri iç çamaşırı modellerine de dikkat ettikleri muhakkaktır. Erkek iç çamaşır modelleri konusuna biraz göz gezdirelim.

Bayanlara ait birçok renk ve modelde iç çamaşırı varken erkeklerinde bundan hiç farkı olmaksızın onlara ait birçok tarz ve modelde iç çamaşırı modeli mevcuttur. Erkek iç çamaşırı modelleri dediğimizde hemen akla ilk gelen tabi ki atlet ve külot takım modeli gelecektir ve ardından da birçok erkeğin külot yerine tercih ettiği boxer gelir. Erkek iç çamaşır modelleri örneklerini şu şekilde verebiliriz;  boxer modelleri, erkek mayoları, erkek pijamaları, tango külot modelleri ( transparan, baskılı) slip modelleri ve benzeri örnekleri söyleyebiliriz.

Boxer; bel kısmından aşağıda bulunan bölgeyi kapatmak amacıyla kullanılan beyaz veya renkli birçok modeli bulunan iç giyim çamaşırıdır. Uzunlukları genellikle diz kısmında olan yada daha kısa çamaşırdır. Sadece erkeklerin değil bayanlarında tercihidir.

Atlet; iç giyimin en temel parçasıdır. Kolsuz ve askılı bir çamaşır modelidir. Atletlerinde kalın askılı, ince askılı, balıkçı yaka, spor atletleri gibi modelleri vardır. Kadınların kullandığı sütyen ne ise atlet de odur diyebiliriz.

Erkeler iç giyim modelleri alırken mutlaka pamuklu ve kalitesinden emin oldukları ürünler tercih etmeli üzerinde % 99 oranında pamuklu yazan iç çamaşırı modellerini alıp giymeleri gerekiyor. Her zaman önceliğimiz sağlık olması gerekir.

Erkek iç çamaşır modellerine ait son moda örnekler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ