Erkek Gömlek Modeli

Erkek Gömlek Modeli

Erkek Gömlek Modeli

Erkek Gömlek Modeli içerisinde birçok farklı model, renk ve desen seçeneği mevcuttur. Özellikle şık ve zarif görünmek isteyen erkekler daha çok sade ve düz renkleri tercih ederler ama kol düğmesi ya da özel tasarım olan amblemler ile süslenmiş modeller görülebilmektedir. Spor modellerde ise neredeyse sınır yok denecek kadar çok çeşit ve model mevcuttur. Özellikle kareli olan modeller yani ekoseli görünümlerdeki modeller bu sezon da bir önceki sezonda olduğu gibi revaçta olmayı devam ettirecektir.

Erkek Gömlek Modeli içerisinde kumaş özellikleri olan ketenler, pamuklu ürünler, kotlar kullanılmaktadır. Özellikle yaz aylarında en çok tercih edilen kumaşlardan biri olan ketenler hem daha az terletme özelliği ile hem de çok şık ve modern kullanım imkânı nedeni ile çok fazla tercih edilmektedir. Ketenlerde renk seçenekleri çok fazladır ve daha çok düz renk olarak tercih edilmeleri ön plandadır. Bunun yanı sıra tabi ki keten modellerde de desenli ya da ekoseli olan modeller mevcuttur ama düz renkleri daha fazla tercih edilmektedir. Pamuklu gömleklerde özellikle kış aylarında çok fazla tercih edilirler ve daha sıcak tutma özelliği ile dikkat çekici olabileceklerdir.

Erkek Gömlek Modeli kullanım açısından ve kesim açısından spor kesim ya da klasik kesim olabilecektir. Spor kesimler daha çok vücudu saran modeller olmakta olup daha çok fit görünümlü erkeklerin tercih ettikleri modellerdendir. Klasik kesimler ise düz kesimdir ve her erkeğe çok yakışır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ