Erkek Blazer Ceket Modelleri

Erkek Blazer Ceket Modelleri

Erkek Blazer Ceket Modelleri

Erkek blazer ceket modelleri çok fazla renk seçeneğine sahiptir. Özellikle son dönemlerde mavi renkleri çok dikkat çekmektedir ve erkekleri daha da şık ve tarz hale getirmektedir. Bunun yanı sıra daha birçok renk seçeneği mevcut olan blazer ceketlerde tabi ki siyahın asaleti ve şıklığı da vazgeçilmezlerden olmaya devam etmektedir. Blazer ceketler vücuda yapışan formları ve daha çok tek düğmeli tasarımlarıyla genel olarak düğmesi açık olarak kullanılmaktadır.

Erkek blazer ceket modelleri tasarımlarıyla da dikkat çekici olmaktadırlar. Öyle ki farklı kesim modelleri ile kimi cekette yaka kısmında kimi cekette tüm ön kesimde yapılan farklı tasarım kesimlerle her zevke ve bedene uygun modelleri mevcuttur. Blazer ceketlerde ceplerde yapılan özel tasarım farklılıkları ile de birçok alternatifleri mevcuttur. Ayrıca bazı yerlerinde yer verilen deri detaylar ya da başka kumaş ya da renk detaylarıyla da dikkat çekici olabilmektedir. Ayrıca bu sezon beyaz siyah birleşimleri lacivert beyaz birleşimleri de dikkat çekici olabilecek gibi görünmekte. Kısacası bu sezonda da blazerlar erkeklerin şıklıklarına şık katacak gibi görünüyor.

Erkek blazer ceket modelleri ile her zevk ve renge uygun ürünü bulabilecekler. Bahar ve yaz aylarının modası olacak renkler ise; açık maviler, beyazlar, lacivertler olacak gibi görünüyor. Bunların yanı sıra ekose kumaşlarda dikkat çekecek ve bordolar, maviler siyahlar burada da hâkimiyetini sürdürecek gibi görünüyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ