Erkek Bileklik Modelleri

Erkek Bileklik Modelleri

Erkek Bileklik Modelleri

İster kadın olun ister erkek isterseniz çocuk olun,  bileklik her dönemin her yaşın kullandığı bir aksesuardır.  Erkelerin bileklerine hiç olmazsa siyah lastik toka taktıklarına şahit olmuşsunuzdur. Buradan da erkeklerin bilekliğe ne kadar önem verdikleri barizdir. Sanki bileklik olmayınca bir eksiklik varmış gibi gelir onlara.  Bileklik adı altında kategorimiz oldukça fazla. Biz de bu geniş alana göz atmaya çalışalım.

Erkek bileklik modellerinde tasarımlar oldukça ilgi çekicidir ki bu yüzden hala trendliğini sürdürmektedir. Sokakta yürüdüğünüzde dikkat edin hemen hemen çoğu erkeğin bileğinde erkek bileklik modeli görmek mümkün.  Hem sportmen bir görünüm hem de karizmatik bir hava elde ederler.

Erkek bileklik modellerinde özellikle dikkat çeken parça deri bilekliklerdir. Akabinde deri örgülü, deri çoklu salaş, deri kurukafalı modeller geçmişten bugüne modası hiç geçmeyen ve geçmeyecek olan aksesuardır.  Bunların yanında yeni model manyetik bileklikler, çelik künye bileklikler ve metal bileklikler, gümüş bileklikler de oldukça kullanılıyor.

Erkeklerin kurukafa sevdası nedendir bilinmez ama kurukafa bileklikte çok tarz görünüyor.  Ve erkeklerin vazgeçilmez bir parçası haline geliyor.  Aynı zamanda ayrı bir hava veren bileklikler günlük yaşantınızda da yanınızda özel bir parçadır.

Ayrıca eskiden beridir hepimiz biliriz el yapımı takılar oldukça basit ve ekonomik olarak da rahattır. Dışarıdan alacağınız çeşitli malzemelerle örgü, ip vs. ile bilekliklerinizi kendiniz yapabilirsiniz. Hatta ve hatta kendinizi ve el becerinizi geliştirip yenierkek bileklik modelleri tasarlayıp bunu ticarete bile dökebilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ