Erkek Bebek Örgü Hırka Modelleri

Erkek Bebek Örgü Hırka Modelleri

Erkek Bebek Örgü Hırka Modelleri

Erkek çocuk babaları gururlandıran bir çocuktur. Ancak kız çocukları da erkekler kadar bizim için kıymetlidir. Sağlıklı olduktan sonra bizim için kızın ve erkek çocuğunun farkı olmaması gerekir. Ancak bebeklerin giyiminde durum böyle değildir. Erkek bebekleri kız çocuklarına göre daha sade tarzlarda giydirmek gerekir. Erkekler kızlara göre daha olgun bir şekilde giydirilir. Kış aylarında bebeklerimizin soğuk havalardan korunmaları gerekir. Çünkü ciğerparelerimizin soğuk havalara karşı direnci oldukça düşüktür.

Erkek çocuklara özel

Öreceğiniz erkek bebek örgü hırka modellerini kız çocuklarına giydiremezsiniz. Çünkü o sadece erkek bebekler için yapılan bir modeldir. Kız çocuğuna daha havalı ve parlak hırka modellerini giydirmek daha güzeldir. Çünkü kız çocukları cıvıl cıvıldır. Neşeli yapılarına erkekler için yapılan ve oldukça sade modeller olmaz.

Daha sade ve koyumtırak renkler

Erkek bebek örgü hırka modellerinde genellikle mavi ve siyah gibi erkeğe yakışan renkleri tercih ediniz. Kırmızı veya pembe gibi bir renk erkek çocuğuna yakışmayacaktır. Erkek bebekler için gömlek üzerine giydireceğiniz süveter benzeri modelleri de deneyebilirsiniz. Altına gömlek olmasa bile bu modelleri rahatlıkla giydirebilirsiniz. Ancak unutulmamalıdır ki, buradaki amaç ciğerparenizi soğuk havalara karşı dayanıklı bir hale getirebilmektir. Eğer hırka yapacaksanız çocuğunuzu sıcak tutacak kalın iplikleri tercih etmenizde fayda vardır. İnce ipliklerle yapacağınız modelleri giydirseniz bile bu onları soğuktan korumaya yetmeyebilir ve çocuğunuz hasta olabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ