En Yeni Gömlek Modelleri

En Yeni Gömlek Modelleri

En Yeni Gömlek Modelleri

Güneşin sıcak yüzünü göstermesi ve havaların yavaş yavaş ısınmaya başlaması ile birlikte kışlık kıyafetlerin yerini yeni sezon yazlık kıyafetler aldı. Siz de henüz ne alacağınıza karar veremeyenlerden, yeni sezonda nelerin moda olduğunu bilemeyenlerdenseniz bu yazıyı okumanızda fayda var.

Dolaplarınızın olmazsa olmaz parçaları arasında yerlerini alan gömlekler bu sezon da yine en çok tercih edilen kıyafetler arasında olacak. En yeni gömlek modelleri sizlerin beğenisine sunulmak için tasarlanmış. Bu gömleklerin arasında baskılı gömlekler den yakasız gömlek modellerine kadar pek çok çeşit bulunmakta. Bu da sizin beğeninize uygun kıyafeti kolaylıkla bulmanıza yardımcı oluyor.

Genellikle erkekler gömleklerinde fazla bir değişiklik olmamasıyla birlikte özellikle bu sezon ata yaka, hâkim yaka ve yakasız gömlekler öne çıkıyor. Bu sezonun en yeni gömlek modelleri arasında bulunan baskılı ve puantiyeli gömlekler hem kadınlara hem de erkeklere hitap ediyor. Bunların yanında geçen sezon olduğu gibi kot gömlek modelleri de sezonun öne çıkan parçaları arasında yerlerini alıyor. Beyler için bir diğer farklılık ise şüphesiz ki gömlekler de ki renk çeşitliliği. Yaz ayları için tercih edilen açık renk gömlekler bu sezonda en çok tercih edilecek kıyafetler arasında bulunuyor.

Kadınlar için her sezon olduğu gibi bu sezon dabirçok farklı gömlek çeşidi mevcut.En yeni gömlek modelleri arasında en dikkat çekici olanlar baskılı gömlekler olarak yerlerini alıyor. Özellikle çiçek baskıları bu sezon gömleklere de farklı bir hava katıyor. Baskılı gömleklerin haricinde farklı yaka çeşitleriyle çok farklı gömlekler mevcut. Prenses yaka, bebe yaka, hâkim yaka diye devam ediyor. Bu sezon da kot gömlekler, kareli gömlekler geçen sezon olduğu gibi oldukça moda.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ