Elle Bot Modelleri

Elle Bot Modelleri

Elle Bot Modelleri

Kış aylarında havaların soğuk olması nedeniyle ayakkabılar ortaya çıkmıştır. Bu ortaya çıkan ayakkabılar eskiden göçebe yaşayan insanlar için soğuktan korunma aletiydi. Günümüze geldiğimizde ise artık o kadar çok soğuktan korunmak için yapmıyorlar. Genellikle moda tasarımlarının arasında en büyük yer tutan bir giyecektir. Bu yüzden her zaman en iyisi olacağı düşünülerek elle bot modelleri en çok satılanlar arasında yer almaktadır.

Türk Kadınını Dünya Modasıyla Buluşturma Misyonu

                Elle markası 1977 yılında Gedik Paşa’da küçük bir atölye ile çalışma hayatına başlanmıştır. İlk mağazasını ise Rumeli Caddesi’nde Elle Mağazası Adı altında açmıştır. Çalışma hayatı her zaman iyi önde gitmeye devam etti. Bir yerden sonra ayakkabı mağazacılığında çığır açtı. Kısa sürede moda severlerin ve sanat çevrelerinin ilgi odağı haline gelmesini sağlayan Fehim Acar ve Hasan Acar’ın ortaya attığı bir sanattır. Modernleşen Türk kadınının giyim alışkanlığını yenilemeyi amaçlamıştır. Yani babet, platform çağını başlatmıştır. Zaman içinde Elle koleksiyonlarına yenileri katılmasıyla daha da büyüdü. Geliştikçe gelişmeye devam etmektedir.

İlk Günkü Heyecanla Çalışıyor

                Elle markası küçük bir atölye ile başlayarak büyük fabrikalar kuran bu marka yurt içi yurt dışı satışlarını son sürat devam ettirmektedir. Ayrıca en çok satılan ayakkabıların yerini elle bot modelleri almaktadır. Siz de bu ayakkabıları yakından incelemek isterseniz, internet adresine girerek ayrıntılı olarak öğrenebilirsiniz. Seveceğinizi düşünüyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ