El Örgü Yelek Modelleri

El Örgü Yelek Modelleri

El Örgü Yelek Modelleri

Bayanlar her ne kadar evde oturuyor gibi görünse de o kadar işinin arasında bir sürü uğraş bir sürü örgü modelleri çıkarıyorlar. Emek ile gerçekleşen her iş güzeldir fakat el örgüsünün yeri bir başkadır. Bayanlar gözlerinden sakınır. Bir örgü için haftalarca didinmiş emek vermiştir. Dediğimiz gibi el emeği olan her şeyin değeri paha biçilemez. Yelek örnekleri denilince aklımıza anne yeleği ya da bebek yeleği gelebilir. Fakat anneler binbir çeşit yelek türü yaparlar. Bizde sizlerin yeleklere olan merakınızı bildiğimiz için en güzel el örgü yelek modellerini sizlerle paylaşma isteği duyduk.

Her Renk Her Zevk

Sadece dışarıda satılan ürünlerin çeşitleri olur diyenler için şunu söylemeliyiz ki, el örgü yelekmodelleri tığ, iğne, şiş gibi farklı örme seçenekleri ile çeşit çeşit, örnekler çıkarılmaktadır. İstediğiniz her rengi yapın. Karar sizin kararınız, zevk sizin zevkiniz.  Kışın sizleri ya da ördüğünüz hediye ettiğiniz kişileri soğuktan koruyacak olan el örgü yelek modelleri zaman geçtikçe daha değerli kılınıyor ve aynı zamanda her yeleğin üzerine yeni fikirler atılarak yeni tarz, yeni stil yelekleri örmeye devam ediyor anneler.

Modanın Adı El Emeği

Ör yelek modelleri her yaşa kadın erkek demeden örülüyor. Son zamanlarda artık erkekler de annelerinden yelek ya da süveter örmesini istiyor. Siz de dışarıda modayı takip etmek için tonlarca para dökmenize gerek yok. Anne emeği yeleklerin modası geçmiyor, üstelik daha da moda oluyor. Siz sadece ipini ve rengini beğenin. Gerisini annenize ve bize bırakın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ