Düğün Davetiye Sözleri

Düğün Davetiye Sözleri

Düğün Davetiye Sözleri

Bazı düğün davetiye sözleri;

*düşüncemiz evlenip yuva kurmak, dileğimiz ömür boyu mutlu olmak, niyetimiz edebi beraber kalmak, arzumuz bu mutlu günümüzde  tüm dostlarımızı aramızda görmek

*yaşam boyu sürmesini arzu ettiğimiz beraberliğimizin ilk gününü  sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

*gördü gözlerimiz, sevdi kalplerimiz, hayatın baharında, birleşti ellerimiz, söz verdik birbirimize, ömür boyu beraberliğimize  sizleri de bekleriz, bu mutlu günümüze.

En hoş  düğün davetiye sözleri;

*sevdik birbirimizi, evlendirin dedik bizi, bu mutlu günümüzde bekliyoruz sizleri.

*kapına geldim ve ben, ben olmaktan vazgeçtim sen yeter ki ’kim o’ de . kim olmamı istiyorsan , o olmaya geldim. Hayatlarımızı birleştireceğimiz bu özel günümüzde dostlarımızı da aramızda görmekten mutluluk duyarız.

*…. Ve ……  geleceğe doğru atacakları bu ilk adımda sizleri de yanımızda görmekten onur duyarız.

* seviyoruz dedik ayrı kalmayalım, kuşlar gibi mutlu yuva kuralım. Tüm dostlarımızı düğünümüze çağıralım geleni başımızın üstünde, gelmeyeni gönlümüzde tutalım.

*biz kenardan gidiyoruz yol sizin olsun , biz pınardan içiyoruz göl sizin olsun, biz evleniyoruz haberiniz olsun , bizi seven dostlar düğünümüze buyursun.

* ele ele tutuşurken saadet yolculuğunda veda ediyoruz bekarlığın sultanlığına, eğer uğurlamak isterseniz bizi, düğünümüze bekleriz sizi.

Bu ve bunun gibi bir çok davetiye modeli mevcuttur . Fakat siz isterseniz kendi düğün davetiye sözlerini kendiniz seçip bastırabilirsiniz.

Düğün Davetiye sözlerine bir kaç örnek verelim:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ