Deri Pardesü Modelleri

Deri Pardesü Modelleri

Deri Pardesü Modelleri

 

Eski zamanlarda genellikle erkekler tarafından tercih edilen deri ürünler artık bayanların da gözdesi oldu.Ayakkabı, çanta, pantolon, tayt derken artık Deri Pardesü Modelleri görmeye alışacağız.

Bayanlar bu tip deri pardesüleri çeşitli nedenlerden dolayı tercih ediyorlar. Bunları bu makalemizde sizlerle paylaşacağız.

 

Neden Deri Pardesü?

 

                ’ Bayanlar deri pardesüleri neden seviyor? ’ sorusunun cevabı aslında çok zor değil. Hem sıcak tutması açısından hem de diğer pardesü ürünlerine göre daha dayanıklı ve kaliteli olmasından dolayı bayanlar bu tip Deri Pardesü Modelleri’ni tercih etmektedirler. Diğer malzemelerle yapılan pardesülerden daha alımlı ve çekici olduğu ise ayrı bir gerçek.

 

Fiyatları Diğerlerine Oranla Nasıl?

 

                Deri pardesülerin fiyatı ürünün kalitesine göre değişiklikler gösterebilmektedir. Gerçek deri bir pardesünün ortalama fiyatı 100 TL ile 750 TL arasındadır. Bu fiyat farkının oluşmasının nedenleri arasında pardesünün kalınlığının yanında boyu derinin cinsi gibi etmenler önemli rol oynamaktadır. Piyasada suni deriden yapılan pardesülerde mevcuttur. Bunların fiyatları tabi ki de orijinal deri bir pardesünün fiyatından daha düşüktür. Suni deriden yapılan pardesülerin fiyatları da yaklaşık olarak 60 TL ile 200 TL arasında değişmektedir.

 

Orijinal Deri Pardesü Tasarımları

 

Adı bilinen pardesü şirketleri müşterileri için özel Deri Pardesü Modelleri sunmaktadır. Bunların başında makine baskılı deri pardesüler ön plana çıkmaktadır. Bu deri pardesüler kendinden desenli bir görünüm uyandırdığından orijinal bir görüntü izlenimi uyandırır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ