Çocuk Gelinlik Modelleri

Çocuk Gelinlik Modelleri

Çocuk Gelinlik Modelleri

Büyük gelinlerimizden sonra evimizde bulunan minik gelinler için de artık onlara ait birçok çocuk gelinlik modelleri bulmamız mümkündür.

Çocuk gelinlik modelleri büyüklerin ki kadar büyük bir yelpaze sunuyor bizlere  günümüzde  çocukların doğumunda bile artık gelinlik tarzı elbiseler giydiriliyor bu yüzden  istediğimiz  yaşa uygun gelinliği bulmamız kolay olacaktır. Sizde eğer küçük kızınıza , çocuğunuza veya torununuza çocuk gelinlik modelleri  bakıyorsanız sizin için birkaç öneride bulunmak isteriz.

  • Öncelikle yaş önemlidir. Yaşına uygun alına gelinlik onun daha tatlı ve hoş gözükmesini sağlayacaktır. Ama biz maalesef çoğumuz nedense sanki her gün giyilecek gibi büyük gelinlikler alıyoruz bu hem görünüm hem de rahatlık açısından çocuğa kötü gelir. Lütfen bu yanlışa düşmeyelim. Olabilir belki kendi çocuğunuzdan sonra başka biri giyebilir ama o gelinliği o gün sizin çocuğumuz giyecek.
  • Belki biraz daha önemli konu ise  o gün çocuğunuz neredeyse bütün gün o gelinlikle duracak hele çocukların hevesli oldukları için daha erken giyinmek isteyeceklerdir. Fakat akşama doğru sıkılabilirler. Bun yüzden aldığımız çocuk gelinlik modelleri çocuğumuzu rahatsız etmeyecek şekilde olmalıdır.
  • Gelinlik içine mutlaka uygun özellikle de pamuklu bir çamaşır giyilmesi gerekir. Çocuğunuz mutlaka düğün salonunda oynayacak ve maalesef terleyecektir. Bu da kaşıntı yapabilir bu nedenle teri önlemek ve alması için mutlaka çamaşır giydirin.
  • Çocuk gelinlik modellerinden seçip aldığınız gelinliğin altına mutlaka muz çorap giydirelim yada mutlaka yanımıza almayı unutmayın.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ