Çizgili gömlek modelleri

Çizgili gömlek modelleri

Çizgili gömlek modelleri

Her dönemin değişmeyen trendi çizgili gömlek modelleri hem kadın hem de erkek modasında her mevsim karşımıza çıkmaya devam ediyor. Her gömleğin farklı bir tarzda enine çizgilerive boyuna çizgileri olmak üzere birçok model ve rengine kolayca ulaşabilmekteyiz.Fakat çizgili gömlek giyerken bazı püf noktalara dikkat edilmesi gerekir. En önemli hata çizgili gömlek giyerken desenli parçalarla birlikte eşleştirme yapmaktır. Kullanacağınız çizgili gömleğin altına tercih edeceğiniz parça düz renkte ve sade modelde olmasında fayda vardır. Mesela yaz aylarında mavi-beyaz renklerindeki çizgili gömlek tercih edilirken düz beyaz pantolonla ya da kot pantolonla birlikte kullanılmalıdır.

Böylece dikkat çeken parça gömlek olacaktır. Diğer bir taraftan enine çizgili gömlekler kilolu kişiler tarafından kullanılmalıdır. Bu enine çizgiler her zaman kişiyi olduğundan daha kilolu bir görünüme kavuşturur. Bundan ötürü daha zayıf kişiler tarafından kullanılmalıdır. Ama kış aylarında kazaklarla ya da hırkalarla birlikte giyildiğinde kilolar gizlenecektir. Tavsiyemiz çizgili gömlekler yırtık jean pantolonlarla uyumludur. Bilhassa bahar ve yaz aylarında salaş görünüm yakalamak isteyenler jean pantolonlarla birlikte kullanılabilir.

Çizgili gömlek modelleri bel kısmının bir tarafı pantolonun içine sokularak giyilebilir ve bu farklı bir tarz sağlayabilir. Sade ama şık bir stil için kumaş pantolonlarla ya da kalem eteklerle birlikte kullanabilirsiniz.Fakat pantolonun ve eteğin desensiz olmasına dikkat etmelisiniz. Çizgili gömlek modelleri tercih edilen pantolon ya da eteğin içine sokulabilir ve ayakkabı tercihi de stiletto olmalıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ