Cilt Soyucu Kremler Nelerdir

Cilt Soyucu Kremler Nelerdir

                      Cilt Soyucu Kremler Nelerdir

Cildi çok akneli ve sivilceli olanların şikayet ettiği olumsuz durumların belirli tedaviler sonrasında kullandıkları cilt soyucu kremler Nelerdir bu olumsuz ve kötü durumlardan kurtulmak için en son bir umut oluyor.

Cilt soyucu kremler Nelerdir akneleri, sivilceleri ve bazı ciltteki lekeleri çıkarmak için kullanılan bir uygulamadır. Bu uygulama için özel olarak hastanelere gidilip doktorlar tarafından muayene edildikten sonra doktor uygun görerek verdiği cilt soyucu kremler Nelerdir ve ilaçları gidip eczaneden alabilirsiniz yoksa alacağınız kremler cilt tipinize uygun olmayabilir bu da sorunlara neden olabilir. Bu işlemler için kullanılan soyucu kremlerin bazılarını söyleyelim;

*acnelyse soyucu krem; en etkili kremlerden biridir. Sedef rahatsızlığı yada başka cilt rahatsızlığı olanlar için idealdir. Hassas ciltlere uygun değildir. Akne ve siyah nokta sorunlara yaşayanlara en çok tavsiye edilir.

*lsotrexin soyucu krem; daha çok yara ve sivilce izleri için kullanılır.  Eğer sivilceleriniz yada cildiniz iltihaplı bir halde ise bu krem tavsiye edilmez. Orta dereceli bir cilt sorunları için idealdir.

*tretin;  daha çok yaz aylarında kullanılması önerilmeyen ve kışın kullanılan bir soyucudur. Kullanımı yaklaşık duruma göre 3 ay sürebilir.

*benzamycin; doktora gidilince sivilce sorunları için yazılan ilk soyucu ilaç bu oluyor genelde. Ciltte çok kuruluk yapar bu nedenle çokça nemlendirme gereklidir.

Bunlar alınabilecek ilaçlar fakat biz bunlara ihtiyaç kalmadan önce cildimizi temiz tutmalıyız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ