Cilt Sıkılaştırıcı Maske Nasıl Yapılır 2018

Cilt Sıkılaştırıcı Maske Nasıl Yapılır 2018

        Cilt Sıkılaştırıcı Maske Nasıl Yapılır

Ellerimiz, yüzümüz ya da koltuk altlarımız sarkık ise bu görünüm sizi olduğunuzdan yaşlı bir görünüm verecektir. Bu yüzden sizin de cilt sıkılaştırıcı maska nasıl yapılır yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Cilt sıkılaştırıcı maske nasıl yapılır sorusuna cevap olarak bölgesel alarak ayrı ayrı inceleyecek olursak öncelik tabi ki boyun bölgemiz olacaktır. Boynumuzda bulunan sarkma ve aynı zamanda çizgi görümümü yaşımızı ele verir. Bu nedenle öncelikle sarkma hangi bölge de olursa olsun bölgeyi sıkılaştırmak için kan dolaşımı yapmamız gerekir. Bölgeye bir zeytinyağı veya ozan yağı ile yapılan masajlar bölgenin kan dolaşımını sağlar böylelikle sarkmalar en aza indirgenmiş olacaktır. Ayrıca bölgenin en iyi şekilde korunmalı ve ıslak kalmaması nemini de alması gerekir. Gece yatarken yüzümüze sürdüğümüz toniği boyun bölgemize de sürerek maske gibi etki verebiliriz.Cildimizde genişleyen gözenekler açılıp sarkmalara neden olur bu nedenle de cilt sıkılaştırıcı maske nasıl yapılır merak edenlere maske olarak kili önerelim.

Kil maskesi hem sıkılaştırır hem de derinlemesine temizleme sağlar ama tabi ki doğal kil olmalı. Aktarlardan alacağınız kili isterseniz su ya da madensuyu ile karıştırarak maske kıvamına getirerek istenilen bölgeye sürüp kuruyunca ovalayarak peeling gibi çıkartın daha sonra soğuk suyla yıkayıp lif ile ovun artından buzlu kompleks yaparak en iyi sıkılaştırma işlemi yapmış olursunuz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ