Büyük Beden Etek Modelleri

Büyük Beden Etek Modelleri

Büyük Beden Etek Modelleri

Yıllar yılıdır büyük beden kadınlarının en büyük sıkıntısı, kendilerine göre kıyafet bulamamaktı. Birbirinden ünlü firmalar, büyük beden kadınları düşündü, çok güzel koleksiyonlar hazırladı. Sizler için büyük beden etek modellerini derleyip, büyük beden kadınlara fikir vermek istedik.

Klasik Etek

Hiçbir zaman modası geçmeyecek olan klasik etek, her büyük beden kadınının gardırobunda olması gereken etek modellerinden.

Dantelli Etek 

Oldukça feminen olan dantelli etek; süsüne düşkün, büyük beden kadınlarının çok seveceği türden bir model.

Deri Etek

Bu yıl deri modası her yerde trend iken; büyük beden kadınlar bu akımdan mahrum kalmasın diye, birbirinden güzel deri etekler üretildi. İddialı olmak istiyorsanız deri etekler tam size göre.

Çan Etek

Hem rahat hem de şık olmak isteyen bayanların tercihi çan etekler. Düz ve desenli çan etekler ile bir birinden güzel kombinler yapabilirsiniz. Yılın tred rengi olan lacivert renk çan eteği ,hemen gardırobunuza ekleyin derim.

Kadife Etek

Sizleri dokusuyla sıcacık saracak olan kadife eteklere bir şans vermek istiyorsanız bu yıl tam zamanı. Birbirinden güzel ve canlı renklerde kadife etekler büyük beden kadınları beklemekte.

Ekoseli Etek

Ekose modası her yerde iken büyük beden kadınlar bundan mahrum kalmamalı. Sıradanlıktan sıyrılıp, günün modasını üzerinizde yansıtmak istiyorsanız, ekoseli etekler tam size göre. Sade parçalarla kombinleyeceğiniz bu etekleri çok seveceğiniz kesin.

Kendi stilinizi oluşturmak için, bu yılın büyük beden modasını incelemeniz yararlı olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ