Brezilya Fönü Nedir

Brezilya Fönü Nedir

Brezilya Fönü Nedir

Kadınların görünüşündeki en göze çarpan yer tartışmasız saçlardır.Her kadın mükemmel saçlara sahip olmak ister.Etrafınızda her zaman saçları bakımlı, dümdüz gezen bayanlara imrenerek bakıyorsunuzdur. Saçları her an fönlü gezen bayanların hergün kuaförden mi çıktığını düşünüyorsunuz. Eğer öyle düşünüyorsanız brezilya fönü nedir hala bilmiyorsunuz demektir. Son yıllarda brezilya fönü (keratin bakımı) uygulaması gittikçe yaygınlaşmaktadır. Gerek her an bakımlı görünmek, gerekse pratikliği sayesinde brezilya fönü çok tercih edilmektedir. Peki brezilya fönü nedir, brezilya fönü nasıl kullanılır yazımızda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Brezilya fönü, kalıcı föndür. Tırnaklarımızn, saçlarımızın ana maddesi olan keratinin saça yüklenmesidir. Aynı zamanda keratin kullanılarak yapıldığı için, saçların yapısını bozmadan  saçlara bakım yapar.Saçlarınızı yıkayıp, kuruttuktan sonra dümdüz fönlü saçlar elde edersiniz. Brezilya fönünü işinin ustası bir kuaföre yaptırmanızda fayda var. Brezilya fönü uygulamasını yaptırdıktan sonra üç gün saçı yıkamamanız gerekir. Üç gün boyunca saça toka takılmayacak. Toka , gözlük vs. takıldığı taktirde saçta iz bırakabilir. Saçlar tuzsuz şampuanla yıkanacak.Brezilya fönü kullanım süresi dört ay ile altı ay arasıdır.

Özellikle genç kızların en çok tercih ettiği bu fön çeşidi son yıllarda oldukça ilgi görmüş ve 40 yaş grubu üzerinde de etkisini açıkça göstermiştir. Uzman kuaförler tarafından yapılabilecek olan bu fön çeşidini bıraktığı etkileri düşünerek yaptırmayı tercih ediniz. Sık sık değişiklik yapmak istiyorsanız sizi zorlayacaktır.

Brezilya Fönü Nedir ile ilgili video ve galeri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ