Boxer Modelleri

Boxer Modelleri

Boxer Modelleri

Erkek iç giyim modeli olan boxer günümüzde erkekler tarafından külottan daha fazla alınıp giyilen bir iç giyim çamaşır modelidir.

Boxer kelimesinin birden  fazla anlamı bulunmaktadır.  Boxer sevimsiz bir köpek cinsi, Peugeot firmasının ürettiği bir yük taşıma aracı , minibüs modeli de boxer adını almakta olup bizim konumuz olan boxer anlamı ise iç çamaşır modeli olarak biliyoruz. Yani aklımıza ilk gelen anlamı bu oluyor. Boxer modelleri hem erkek hem bayanlar tarafında tercih ediliyor. Bayanlar kendilerine özel olarak hazırlanmış modeller kullanıyorlar. Pekiboxer modelleri alacaksak nelere dikkat etmeliyiz biraz inceleyelim;

*öncelik tabi ki sağlığımızdır. Moda olsun diye herkes giyiyor diye bizde bize uygun olmayan boxer modelleri tercih etmemeliyiz. Pamuklu ter alan vücudumuzu koruyan modelleri tercih edelim. Aksi taktir de bu çamaşırlar ileride egzama, kaşıntı ve yaralara tahrişlere neden olabilir. İleride alacağınız kremlere ilaçlara para vermektense en iyi ve kaliteli modelleri tercih edip giymek herkesçe daha mantıklı olacaktır herhalde.

*boxer diğer külot yada slip tarzı iç çamaşırı modellerine göre daha kullanımı rahat olan ve erkelerin en çok giydikleri modeldir erkeklerin sağlık açısından da korumakta olup  boxer giyen 20 ile 40 yaşlarındaki beyleri etkileyen ve nedeni bilinmeyen testis ağrılarını önlüyor. Daha da önemli etkisi kısırlığı önlemektedir. Çünkü giyilen dar çamaşırlar olumsuz sağlık sorunlarına neden oluyor.

Boxer modellerine ait resim galerisi:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ