Bot Ayakkabı Modelleri

Bot Ayakkabı Modelleri

Bot Ayakkabı Modelleri

En çok ilgi gören modellerden olan bot ayakkabı modelleri her tarzda her renkte bulunabilecek bir modeldir. Her ayağa yakışacak bu ayakkabı modeli kışın olmazsa olmazlarındandır. Kış aylarında en çok tercih edilen botlar soğuklardan korunmak için en iyi yoldur. Ayrıca şıklık bakımından da birçok modeli bulunmaktadır. Botların üç farklı boyu vardır:

  • Uzun botlar,
  • Orta botlar,
  • Kısa botlar,

Şeklinde olan modellerden en çok ilgi çekenleri orta olanları olarak görülmektedir. Uzun botlar genellikle uzun boylu bayanların tercihidir. Dize kadar uzanan bu botlar çok şık görülür. Orta boylu botlar ise günlük kıyafetlerle uyum göstermektedir. Bu modellerin her şekillini bulmak mümkündür. Kısa botlarda gayet modern görülür. Kendinize uygun tarzı seçmek sizin elinizde.

BotlarınMini Eteklerle Uyumu

                Uzun boylu bayanlar için tasarlanmış uzun botlara en yakışacak kıyafet mini etekler ya da mini elbiselerdir. Bütün gözleri kendinize çekmek için güzel bir yoldur. Bu nedenle seçiminiz bu yönde olmalıdır. Tayt ya da dar pantolonlara da yakışacak bu bot ayakkabı modelleri  modaya uygun seçimlerdir.

Karda Ayağınız Üşümesin

                 Botların en iyi tarafları kışın soğuğunda üşümeden giyip çıkacağınız bir ayakkabı modeli olmasıdır. Karda kayak yaparken kullanılan botlar sayesinde buz gibi soğuklarda karın keyfini çıkarabilmektesiniz. Botlar son dönemlerde daha iyi malzeme üretimi sonucu yapılmasından hava kaçırmadan ayaklarınızı sıcak tutmaktadır. Bu malzeme kauçuk olarak bilinir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ