Bombeli Bilezik Modelleri

Bombeli Bilezik Modelleri

Bombeli Bilezik Modelleri

Kadınlar takıp takıştırmayı, taktıkları aksesuarlarla dikkat çekmeyi ve hoş görünmeyi severler. Bu sebeple giyimlerine olduğu kadar kullandıkları takılara da önem vermektedirler.

Özellikle kadınlar altın kolye, küpe ve bilezikleri kıyafet kombinlerine uydurmayı ve uyumlu olmayı severler. Bu nedenle kadınlar için tasarlanan çeşitli model ve çeşitlilikte takılar bulunmaktadır. Bunların arasında kadınların severek kullandıkları bombeli bilezik modelleri de yer almaktadır. Bombeli bilezikler düz değil hafif içe doğru bükümlü ve şişman olan bilezik türüdür. Kadınları beğenilerine hitap edecek çok sayıda bombelibilezik modeli bulunmakta. Bu modeller arasında 24 ayar altından yapılan kalın ve ince işlemelerle süslenmiş olan bilezikler de yer almakta.

Bombeli bilezik modelleriarasında yer alan modeller arasında kadınlar tarafından en çok sevilen ve beğenilen bilezikler arasında bulunan Trabzon hasır bilezikleri de yer almaktadır. Bu bilezikler genellikle düğünlerin en ilgi çekici takıları arasında yer alıyor. Gelinlerin kollarını bu gösterişli takılarla donatmak isteyen yakın akrabalar tercihlerini ince veya kalın olan bu bileziklerden yana kullanıyor.

Bombeli bilezik modellerinde farklı taşlarla ve ışıltılarla süslenmiş olan tasarımları ile dikkat çeken ince işçilikle yapılmış olan bilezikler de bulunmakta. Bunları hem kalın hem de ince bilezik modelleri için bulabilmek mümkün. İşçilik ve gram arttıkça altın bileziklerde fiyat olarak değişiklik göstermektedir. Sizde vitrin camlarını süsleyen ışıl ışıl altın bileziklerden kendi bütçenize ve beğeninize uygun olanı seçerek rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ