Bölgesel Zayıflama Hareketleri

Bölgesel Zayıflama Hareketleri

Bölgesel Zayıflama Hareketleri

Yaz aylarının yaklaşmasıyla atılan montlar sayesinde sakladığımız yağlar ve kilolar belli bir şekilde ortaya çıkmıştır. Bazen hareketsizlikten bazen de aşırı yemekten vücudun belirli bölgelerinde yağlanmalar oluşmaktadır. Bu yağlanmalar genellikle karın ve kalça bölgesinde görülmektedir. Ve kolay kolay da verilmezler. Yağlardan kurtulmak için diyet yapmak oldukça yetersizdir. Bölgesel yağlarınızdan kurtulmak için bölgesel zayıflama hareketleri yapmanız gerekmektedir.

Bölgesel zayıflama hareketleri vücudunuzun yağlanma olan kısımlarının çalışmasını sağlamaktadır. Böylelikle siz de sadece yağlanma olan bölge için özel çalışma yapmış olacaksınız. Bölgesel çalışma hareketleri yağlanmaların en fazla olduğu göbek ve bacak bölgesini çalıştırmak için yapılmaktadır. Tabi ki bunların haricinde her bölgeyi çalıştırmak için de hareketler vardır fakat en çok tercih edilenler bu bölgelere yönelik çalışmalar olmaktadır.

Göbek bölgesindeki yağlardan kurtulmanız için düzenli bir şekilde bölgesel zayıflama hareketlerini yapmanız yeterli olacaktır. Bunun için özellikle mekik çekmek çok faydalıdır. Göbek bölgesindeki yağlar üzerine düştüğünüz taktir de ve hareketleri düzenli yaptığınız sürece kolay bir şekilde yok olacaktır. Fakat kadınların büyük bir kısmının şikayetçi olduğu bacak ve kalça bögesindeki yağlardan kurtulmak o kadar da kolay değil. Bu bölgede kalın yağ tabakaları olduğu için diğer bölgelere nazaran daha zor yakılmaktadır. Elbette ki düzenli bir spor ve bölgesel zayıflama hareketleri ile yaklaşık 2 ayda fayda görmeye başlaya bilirsiniz.

Bölgesel Zayıflama Hareketleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ