Bayan Yelek Örgü Modelleri

Bayan Yelek Örgü Modelleri

Bayan Yelek Örgü Modelleri

Bayanlarımızın ya da annelerimizin bizler için saatlerce göz yorup, emek verdikleri bayan yelek örgü modellerini sizlerle paylaşmak istedik. Çocuklarına çeyizlik ya da kışı sıcak geçirmesi için veya yazın daha farklı tarzda olması için model ve örneğe ihtiyacı olan bayanlar en güzel en farklı modellere buradan ulaşabilirler. Her mevsime uygun olarak örülme seçeneği verilen yelekler özellikle kış aylarının tercihi olarak dolaplarımızdan çıkmayı başarıyor. Sevdiklerinize ona ne kadar değerli olduğunu hatırlatmak için tamamen el emeği olan bu örgülerden yapabilirsiniz. Emin olun en değerli hediye bu olacaktır. Düğünü yakın olan bir genç kıza çeyiz için verilecek en anlamlı hediyedir bu.

Hangi Tarz Örmeliyim?

                Örgüye başlamadan önce kafanızda öreceğiniz modeli belirleyin ya da bunun için internetten resimli örgü modellerinden yardım alabilirsiniz. Eğer kafanızda bir örgü tasarlayamadıysanız burada en güzel bayan yelek örgü modelleri ile alakalı birçok anlatım video ya da resimlerle adım adım yardım alacaksınız. Karşınızda ki modelin aynısını yapmanız şart değil. Farklı iplerle, farklı motiflerle uzun ya da kısa olarak modelinizi destekleyebilirsiniz.

Pratik Bilgi

Ayrıca pratik bir bilgi vermek gerekecek olursak yelek yaparken ince ipler kullanmayı tercih edin. Kalın iplerden örülen yelekler sadece kışın giyilir. Ama ince iple örülen bir yelek yazın göz kamaştırır kışın ise kıyafetleriniz ile müthiş kombinler yaratmanız mümkün. Bundan sonrası tamamen sizin seçiminiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ