Bayan Örgü Yelek Modelleri

Bayan Örgü Yelek Modelleri

Bayan Örgü Yelek Modelleri

Giyim konusunda kadınlar erkeklere nazaran daha geniş bir tasarım şekline sahiptir. Örneğin erkek bir memur her zaman takım elbise ile dolaşırken, bayan bir memur birbirine uyumlu şekilde giyeceği iki farklı elbiseyle dahi fark yaratır. Modelleri için de aynı durum geçerlidir. Elbise çeşidi ne olursa olsun bayan elbiselerinde modellerin zenginliği dikkat çekmektedir.

Üzerimize giydiğimiz yelekte de durum aynı

Yelek olsun, hırka olsun veya herhangi bir kazak olsun erkeklerde genellikle sade ve düz modeller daha çok tercih edilir. Ancak bayan örgü yelek modellerini hayal güçleri yettiğince genişletmek mümkündür. Yakasına bir gül kondura da bilir, püsküllü bir model de yapılabilir. Erkeklerde yelekler genellikle bel hizasına kadar olmakla birlikte bayanlarda bu durum farklıdır. Sadece bel hizası değil, dizlere kadar tüm vücudu saranlar veya sadece göğüs hizasına kadar olan yelek çeşitleri de mevcuttur.

Sadece model değil, renk seçeneği de oldukça fazla

                Bayan örgü yelek modellerinde sadece çeşitli desenler kullanılmaz. Ayrıca bu desenler birbirinden farklı renklerle daha da güzelleştirilebilir. Erkek yeleklerinde renkler siyah, lacivert ve kahverengi gibi koyu renkler kullanılır. Ancak bayanlarda renk kartelası oldukça geniştir. Sırf pembe ve kırmızı gibi bilindik renklerin dışında, yeşil, sarı, beyaz, krem rengi ve daha bir sürü renk kullanılmaktadır. Bu renkler bu yelekleri oldukça renkli ve neşeli yaptıkları gibi, kadınların yaşam enerjilerini de arttırmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ