Bayan Kaban Modelleri 2015

Bayan Kaban Modelleri 2015

Bayan Kaban Modelleri 2015

 

Bayan kaban modelleri 2015 bu senenin kış modasında da oldukça renkli seçimlere yer verdi. Özellikle bayanlar için parlak renkleri kullanan moda tasarımcıları sarı ve fuşya renklerini seçerken belden bağlamalı ve kapşonlu olarak farklı çizgiler oluşturmayı başararak bayanların tercihlerine ışık tuttular.

 

Bunların yanı sıra askeri modelleri 2014-2015 kaban modasına yeniden parmak basarak uzun ve yeşil kabanlar tercih edilirken bu kabanlarda bol miktarda büyük cepleri farklı tasarımlarla bulmanız mümkün. Yeşil tonları seçilirken üst cep ve alt cep olarak farklı modeller bir araya getirilirken bunların süslenmesinde siyah parlak düğmelerle de canlılık getirildi.

 

Bayan kaban modelleri arasında en popüler olanlar ise içi pamuklu olanlar oldu. Pamuklu modellerde sıkı dikişler bir araya getirilerek düz sade renk tonajları kullanılırken aynı zamanda kısa ama yine pamuklu Bayan kaban modelleri de en çok tercih edilenler arasında oldu. 2014-2015 ilkbahar modasında ise daha çok açık renkli ve aynı zamanda bel hizasına kadar inen kısa kabanlar tekrar şekil alırken kol süslemeleri ve koldan inen düğmelerle de canlılık getirildi.

 

Bayan kaban modelleri 2015 arasında parlak renkli olanlarda en çok rağbet gören çeşitlilikler arttırılırken bu modeller genelde daha sade tutuldu. Moda tasarımcıları bu senenin Bayan kaban modellerinde fırfırlı, kemerli, ipli, kaşeli, kürklü tasarımlar yaparak her birine farklı dizaynlar kullanarak bayanların zevkine bıraktı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ