Bayan Deri Yelek Modelleri

Bayan Deri Yelek Modelleri

Bayan Deri Yelek Modelleri

Bayanlar birbirinden güzel Bayan deri yelek modelleri ile tarzınıza tarz, şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Sezonun trend deri yelekleri arasında zımba aksesuarı yapılmış yelekler gerçekten hoştur. Zımba aksesuarı yapılmış yelek modellerinde parlak deri, mat deri veya suni deriler kullanılmış olup fermuarlı deri yelekler muhteşem gözükmektedir.

Sizi Rahatsız Etmeyecek

Kilolu bayanlar yumuşak deri yelek modellerinin kendinize uygun bedenini aldığınızda vücudunuzu saracak yumuşak deri olduğu için sizi rahatsız etmeyecek ve rahat bir şekilde hareket edeceksiniz. Bayanları asil gösteren ve yıllardır her kıyafetle yoğun kullanılan ve deri yelek modellerinde de vazgeçilmez renk olan siyah renge gerçekten çok talep gösterilmektedir. Siyah rengin yanı sıra kahve tonları da sezonun trend renkleri arasındadır. Deri yeleklerin bazı modellerinde yaka kısmına kürk modeli verilmiş olup bayanların üzerinde fevkalade gözükmektedir. Ünlü ve kaliteli marka olan Defacto markasında da bayan deri yelek modelleri bulunmakta ve modellerinin arasında beyaz renkte deri yeleğin yan taraflarına da püskül detayı verilmiş fermuarlı deri yelek muhteşem gözükmektedir.

V Dik Yaka Şeklinde Tasarlanmış

Modeller V yaka dik yaka şeklinde tasarlanmış V yaka deri siyah yeleğin bir modelinde arka kısmı düz ön kısmının yan taraflarına yapılan cep ayrıntılarının üzerine yapılan mat zımbalar ve iki yan tarafına yapılan bağcık ile deri yelek harika gözükmekte ve de bu yelek modelini tercih ettiğinizde klas bir bayan gözükebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ