Anne Yelek Modelleri

Anne Yelek Modelleri

Anne Yelek Modelleri

Soğuk ya da sıcak olsun annelerin olmazsa olmazlarıdır yelekler. Bir çay muhabbetine gittikleri zaman kendisinde olmayan motifi gördükleri zaman kenarda kalmış işe yaramaz bir ip ile başlangıcı yaparlar. Eve gider gitmez ise hemen en güzel ipi meydana çıkararak örneğe baka baka yeleğine başlar. Önemlidir anne yelekleri. Ve bir o kadar da değerlidir. Çünkü gece gündüz el emeği vermişlerdir, olmadığı yerde sil baştan tekrar söküp başlamışlardır. Annelerimiz için değerli olan anne yelek modellerini sizlere sunuyoruz. Belki bir yelekle ya da emeğinizle annenizi mutlu etmek istersiniz.

Annemiz Her şeyimiz

Şimdi sizlere her mevsim giyilmek üzere anne yelek modelleri sunuyoruz.

Ön kısım: Bir ilmek ile başlanır ve sayı olarak beş haraşo olarak devam eder. Bu anda kenarlardan birer ilmek artım yapılır. Sonraki adım yanlardan beşer artım yapılır ilmek atılarak. Ortada ki ilmekler düz devam edilir. Yaklaşık 14 cm bu şekilde örülür. Ön kısım için ilmek haraşo geri kısım için düz örülür.

Sağ ön: bir üstteki işlemler sırası ile bu kısım içinde aynı şekilde devam edilir. Ön pat diye hitap ettiğimiz kısma 8,5 cm ara ile düğme delikleri açılır.

Arka: Desen olarak sporcu atleti gibi olarak biçilir. Yapılan desenler iç kısımdan da fark edilip görülecek gibi dikilir. Fakat iki kat olacak şekilde ayarlanır.

Siz De Yapabilirsiniz

Yapımı oldukça basit olan bu yelekleri yapmanız çok kolay. Yalın bir dille ve görsellerle size sunduğumuz anlatımlarla en güzel yelekler sizin de rafınızı alacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ