Alyans Modelleri

Alyans Modelleri

Alyans Modelleri

Çiftlerin aralarındaki bağı taçlandırmak için kullandıkları takılar arasında alyanslar oldukça fazla yer alıyor. Özellikle düğünlerde ve nişan gibi ciddi olaylarda alyanslar her zaman kullanılır.

Alyans modellerinde moda fazla gösterişli olmamakla beraber genellikle sade parçalardan yana. Özellikle hem kadın hem de erkekler için sade ve geniş alyanslar oldukça favori. Bunların yanı sıra gösterişi seven hem kadınla hem de erkekler için de oldukça fazla alternatifler mevcut.

Kuyumcuların vitrinlerinde yer alan ışıltılı alyans modelleri her kesimden insana hitap edecek nitelikte çeşitlilik sunuyor. Alyans yüzükler yanına farklı yüzükler takılarak da oldukça hoş görünüm sağlayabiliyor.

Son zamanların modası Osmanlı motifler alyans modellerinde de oldukça favori. Özellikle farklılıktan hoşlanan kişilerin beğenisi genellikle bu yönde oluyor. Yüzükler özellikle de kadınların zarif parmaklarına çok yakışıyor. Alyans yüzük modellerinde ki çeşitlilikten faydalanarak siz de farklı yüzüklere sahip olabilir ve parmaklarınızı bu değerli takılarla süsleyebilirsiniz.

Klasik sarı altından hoşlanmayanlar için ise beyaz altın modelleri mevcut. Beyaz altın hem zarafetiyle hem de kalitesiyle oldukça tercih edilen takılar arasında. Özellikle de takılarıyla ön plana çıkmak istemeyen kadınlar tercihlerini beyaz altınlardan tana kullanıyor.

Siz de istediğiniz herhangi bir alyans modelini ister kuyumculardan temin edebilirsiniz, isterseniz kendi yüzük tasarımlarınızı yaparak kendinize özel yüzükler oluşturabilirsiniz. Kadınlar için bir diğer alyans modeli ise taşlı süslemeleriyle zenginleştirilmiş alyanslar olarak dikkat çekiyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ