2016 Yeni Sezon Pardesü Modelleri

2016 Yeni Sezon Pardesü Modelleri

2016 Yeni Sezon Pardesü Modelleri

Tesettürlü bayanların tesettürün hakkını verdiklerini düşündüren tesettür giyimin göz bebeği pardesülerin 2016 yılındaki modellerini bu yazımızda sizinle paylaşacağız. 2016 yeni sezon pardesü modellerinde en sık kullanılan renkler, tasarımlar, çizgiler, modeller ve biçimler hakkında bilgiler içeren bu yazımızın sizin için faydalı olmasını umuyorum.

2016 pardesü kreasyonu çok iddialı olan bir çok tesettürlü giyim markası var. Bunlardan bazıları Setrems,Tuğba ve Kayra tesettür giyim. Bu öncü markaların kreasyonları ışığında 2016 yılı pardesü modellerini değerlendireceğim. 2016 yılında pardesüler çok çeşitli renkler ve modeller içeriyor bunların en trendleri, lacivert, mavi tonları, pembe tonları, krem tonları, beyaz, siyah, fuşya ve bordo. Bu renkler genellikle son derece sade bir şekilde kullanılmasına rağmen bazı modellerde çizgili desenlere rastlamaktayız. Bu desenler genellikle etek ve yaka kısımlarında kullanılmış ve çok sade biçimde kullanılmaya çalışılmış. Bu desenler bazen tek bir çizgi bazen de bir alanın tamamını kaplaya  çizgiler halinde görülebiliyor. Pek çok pardesü modelinde kemer aksesuar olarak sık kullanılmış. Çeşitli kemer modellerine uygun pardesüler yapılmış ki bu kemerler kumaş kemer olarak da karşımıza çıkabiliyor deri kemer olarak da karşımıza çıkabiliyor.

Tuğba giyim çok daha açık renkli bir kreasyon tasarlamışken, diğer iki markada daha koyu modeller olduğu da dikkatimizi çekiyor. Aynı şekilde bir diğer fark ise Tuğba giyimde yaka modeli olarak genellikle sıfır ve asimetrik yakalar sık kullanılmış olmasına rağmen Setrems ve Kayra da gömlek yakanın daha sık kullanıldığını görüyoruz.

2016 Yeni Sezon Pardesü Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ