2018 Tuğba Pardesü Modelleri

2018 Tuğba Pardesü Modelleri

2018 Tuğba Pardesü Modelleri

Tuğba Giyim tesettürlü giyimin önde gelen giyim mağazalarından biri. Gerek online olarak gerekse kendi şubelerinden verdiği kaliteli hizmetle tesettürlü bayanların gözdesi. 2018 Tuğba Pardesü Modellerini inceleyeceğimiz bu yazımızın tesettürlü bayanları pardesü modelleri açısından tatmin edeceğini umuyoruz.

2018 Tuğba giyim pardesü modellerinde renk olarak açık renkler öne çıkmakta, özellikle açık mavi ve krem tonları ile bir kreasyon oluşturulmuş desek çok doğru olur. Tabi pembe ve bordo renkleri de kullanılmış. Kemer aksesuarı çok sık kullanılan pardesü modellerinde Tuğba Giyim de bu konuda hemfikir. Kemer detaylarını 2018 kreasyonunda çok sık görmekteyiz.  Genellikle açık mavi, pembe ve krem renkleri tercih eden Tuğba giyim pardesü bazı modellerinde düğmelerle çok şık süslemeler yapılmış. Düğmelerle asimetrik bir görünüm yaratılarak açık renklerin kilo gösterme eğilimini bu yönüyle nötrlemeye çalışan Tuğba giyim harika bir kreasyon oluşturmuş 2018 yılında.

Yaka detaylarından bahsedecek olursak son derece sade bir seçimle pek çeşitli yaka tarzlarına rastlamamaktayız. Son derece sade modellerle 2018 yılı pardesü kreasyonunu oluşturan Tuğba Giyim süsleme olarak hiç mi hiç bir desen kullanmamış. Tamamen boydan boya düz renk modellerden oluşan pardesülerin etek boyları da ayak bileğinden yukarı hiç çıkmamakta. Diğer tüm pardesü kreasyonundan fark görünen bu kreasyon tesettürlü bayanların Tuğba tarzında giyindiğini açıkça belli edecek gibi görünüyor.

Daha genç tesettürlü bayanlar için pardesüler üreten bu giyim mağazasının 2018 pardesü modelleri hakkında verdiğimiz bilgilerin sizi şık ve rahat kılması dileğiyle.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ