2018 Tesettür Pardesü Modelleri

2018 Tesettür Pardesü Modelleri

2018 Tesettür Pardesü Modelleri

Bu yazımızda tesettürlü giyimin vazgeçilmezi rahatlığıyla ve kolayca her şeyin üzerine giyilebilmesiyle, ayrıca tek parçalık bir giysi olmasıyla tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği pardesü modellerinden 2018 yılında hangilerinin moda olduğunu anlatacağız.

2018 tesettür pardesü modellerinde spor pardesüler, şık günlük giyilen pardesüler ve çok daha gösterişli olan abiye pardesüler mevcut. Spor pardesü modellerinde mavi ve yeşil tonlarının daha sık kullanıldığını görüyoruz. Günlük pardesü modellerinde ise daha koyu renkler hakim. Günlük pardesü modellerindeki sık kullanılan renkler ise şunlar: siyah, lacivert, koyu kahverengi. Bu pardesülere daha hoş bir hava katan beyaz çizgili modeller son derece sık kullanılmış 2018’da. Yaka kısımları da genellikle düğmeler ve gömlek yaka modelleri pardesülere hareket katmış diyebiliriz.

Çok şık pardesü modellerinde bünyesinde barındıran 2018 pardesü kreasyonundaki abiye modelleri renk ve desen olarak incelemek istersek; renkler genellikle koyu fakat üzerinde kullanılan metal ve taşlı işlemeler ayrıca yaka detaylarındaki gül süslemeleri oldukça abiye bir hava katıyor bu pardesülere. Renk olarak fuşya, yeşil ve kırmızı da çok sık kullanılmış iddialı modeller arasında. Bu renkler üzerine genellikle sade desen ve işlemeler kullanılmış. Bu abiye pardesü modellerinin üzerine desenli çok şık başörtüleri giyebilirsiniz.

2018 tesettür pardesü modellerini çok şık ve renk olarak uyumlu aksesuarlarla kombinleyebilirsiniz. Bu aksesuarlar kemerler, hoş baş örtüleri ve tabi ki tesettürlü bayanların en çok kullandığı ayakkabı tipi olan babetler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ