2018 En Şık Tesettür Gelinlik Modelleri

2018 En Şık Tesettür Gelinlik Modelleri

2018 Tesettür Gelinlik Modelleri birbirinde güzel ve şık modellerle artık size daha yakın. Tesettür Giyim bu yıl diğer tesettür kıyafetlerde olduğu gibi 2018 tesettür gelinlik modelleri konusunda da çok şanslılar. Bu sene kapalı hanımların yüzü daha çok gülecek. Geçmiş senelere nazaran modeller hem daha farklı hem de daha çok iddialı.

Bu yıl tesettür modası hangi gelinliklerden daha çok alacak? Bu yıl çok gösterişli modelleri tercih ediyor. Gelinlik modellerinin gün geçtikçe arttığı yeni sezon da daha çok iddialı modellerden bahsedilecek. Kapalı hanımların 2018 tesettür gelinlik modelleri bu yıl yarasa tipi baş ve göğüs kısmı, önden göbek hizasına kadar taşların, fiyonkların, tüllerin kullanıldığı tasarımları beğenip tercih ediyorlar. El kısmındaki eldiven tarih oluyor ve yarasa biçimdeki sırt tülü el ile tutularak eldivenin boşluğu dolduruluyor. Bu yıl tercih edilen renkler ise klasik beyazdan ziyade bej, buz beyazı, fildişi ve şampanya renkleri daha ön plana çıkıyor. Yıllar geçtikçe tercihler ve hanımların kafasında oluşturduğu renk ve tarzların dışına çıkılıyor. Artık modeller Osmanlı giyim tarzına yaklaşıyor. İşlemeleri, taşları ve bel kısmındaki darlık dizi- film etkisinde kalınıp modeller bu yönde gelişiyor.

2018 tesettür gelinlik modelleri o kadar özenli ve itinayla ile tasarlanıyor, evlenen genç kızlarımız için büyük bir şans. Sizde daha 2018 sezonuna yeni çıkan bu güzel gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Mutlu gününüze bizim modellerimizi seçerek herkesi imrendirin sevgili genç kızlar. Yeni modellerimizi günden güne takip edip sunmaya devam edeceğiz. Bizi izlemeye devam edin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ