2018 Setrems Pardesü Modelleri

2018 Setrems Pardesü Modelleri

2018 Setrems Pardesü Modelleri

Setre Konfeksiyon Sanayi Limited şirketini kuran Mehmet Çelikten  1964 yılında terzi olarak bu işe başlamış ve o zamandan beri tesettür giyiminde bayanlara tecrübe ve deneyime dayalı kaliteli bir hizmet vermekte. Tesettürlü bayanların yakından takip ettiği kreasyonların sahipleri arasında önde gelen satıcılardan biri de Setrems Tesettürlü Giyim . Bu yazımızda 2018 Setrems pardesü modellerini inceleyeceğiz.

2018 Setrems pardesü modellerinde kahverengi, mavi tonları, beyaz, sarı, krem, turuncu ve nar çiçeği renklerinin yoğun olarak kullanıldığını görüyoruz. Bazı pardesü modellerinde kemer detayları varken bazılarında ise yaka detayları ayrıntılı olarak göze çarpmakta. Yaka modelleri olarak güllerle hareketlilik katılmış V yaka pardesü modelleri sıfır yaka düğmeli pardesü modelleri ve yaka modeli oval çizgilerle bezenmiş pardesü modelleri öne çıkmakta. Ayrıca dökümlü yakalar da kullanılmış olan pardesü modelleri de mevcut. Boydan boya düğmeli modellere rastlamamaktayız bu kreasyonda. 2018 yılında tesettürlü bayanlar kalın ya da ince uygun renklerdeki kemerlerle, baş örtüleriyle ve hoş babetlerle bu pardesü modellerini kombinleyebilir ve tesettürlü bayanların da çok kaliteli ve şık giyinebileceğini herkese ispat edebilirler.

Tesettürlü  bayanların en çok sıkıntı çektiği yaz aylarında çok rahat ve şık olabileceği pardesüler de mevcut tabi bu kereasyonda. İnce hava alan özel kumaşlardan yapılmış bu pardesüler biraz tuzlu olsa da bayanlar bu pardesülerle çok rahat ettikleri için kaliteyi tercih ediyorlar.

2018 yılının Setrems pardesü modelleriyle ilgili yazımızın sizin için faydalı olduğunu umarak burada yazımı bitiriyorum. Hepimize şık ve güzel yıllar diliyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ