2018 Saat Modelleri

2018 Saat Modelleri

2018 Saat Modelleri

Köstekli saatleri cebimizde taşıdığımız zamanlar geride kaldı. Hatta insanların birbirine saatiniz kaç acaba? Diye sorduğu günler bile geride kaldı ki herkesin cebinde bir cep telefonu var artık ve şarjı bitmediği sürece kol saati olmayanlar saati sorma gereği duymuyorlar.

Her ne kadar kol saati devri kapanmış gibi dursa da aslında bambaşka bir devrin başlangıcı bu. Artık saatler giyilen elbise, takılan çanta hatta yapılan saça uyumlu şekilde bir kombin oluşturmak, şık ve gösterişli olmak için vazgeçilmez bir aksesuar halini aldı. Artık saatler işlevi için değil görünüşü için satın alınmaya başlandı. Bu yüzden saat modası insanlar için önemli hale geldi.

Bu yazımızda sizinle 2018 saat modelleri hakkında ipuçları vereceğiz. 2018 yılının saat modasında diğer yıllara göre erkek saatlerinin boyutlarının biraz küçüldüğünü bayan modellerin ise biraz daha büyüdüğünü görüyoruz. Erkek saat modellerinde siyah ve kahverengi deri kordonlar daha çok tercih ediliyor; çünkü kol saati kullanıcıları her kıyafetle uyumlu olmasını tercih ediyorlar. Bayan saat modelleri hakkında tabi ki söyleyecek çok şey var. Bayanlar şık ve zarif modelleri tercih etmelerinden ötürü 2018 bayan saat kreasyonunda da çok şık taşlı ya da sade deri kordonlu saat modellerine sık yer verilmiş. Beyaz altın ve altın saat modelleri hem şıklık olarak hem de kullanım ömrünün uzunluğu açısından çok daha doğru bir tercih olacaktır.

2018 Saat Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ