2018 Kına Gecesi Kıyafetleri

2018 Kına Gecesi Kıyafetleri

2018 Kına Gecesi Kıyafetleri

Hayatınızın anlamını buldunuz ve artık bir ömrü birlikte geçirmeye karar verdiniz. Sıra gelenek göreneklerimize uygun bir kına gecesi için kına gecesi kıyafeti seçmeye geldi. 2018 kına gecesi kıyafetleri hakkında bilgi vermek için yazacağım bu yazım umarım ki kına gecesi kıyafeti seçiminizde size ışık tutar.
Kına gecesi bir kızın baba evinden ayrılışını ve bu hüznü özlemi hissetmek için yapılan bir gecedir aslında. Türk adet ve göreneklerinde kırmızı rengin anlamı saflık temizliktir ve bu yüzden kına gecelerinde de kırmızı renkte ve altın rengi desenleri olan kına gecesi kıyafetleri giyer gelin adayları. Bu kıyafetler genellikle modayla birlikte çok fazla değişmez fakat yine de modellerindeki değişim her yıl gerçekleşmektedir. 2018 kına gecesi kıyafetlerinin modellerinde en sık kullanılan iki tarafı yırtmaçlı elbiseler ve boydan boya kırmızı üzerine altın işlemeleri bulunan sıfır yaka ya da cübbe şeklinde kına gecesi kıyafetleri moda.

Tabi ki kırmızı ağlama tülümüzü de unutmamak lazım. Kına yakıldıktan sonra da elleri kapatmak için altın rengi büzgülü keseler kullanılıyor. Ayrıca modadan daha önemlisi de gelenek göreneklerimizin vazgeçilmezi beşi bir yerdemiz de eksik olmamalı. Ayakkabıları da unutmamak lazım tabi. Kına gecesinde giyeceğiniz ayakkabı hem şık hem de rahat olmalı çünkü hep oturup ağlamayacaksınız sonuçta göbek atarken sıkıntı yaratmasın ayakkabılar. 2018 kına gecesi kıyafetlerinizi ayakkabı, kese ve beşibiryerde aksesuarlarımızla çok şık bir şekilde kombinledik.
Evet gelin adayları ve yakınları bu yazımda sizlerle kına gecesinin modasından bahsettim umarım ki memnun kalmış ve faydalanmışsınızdır. Darısı başımıza artık.

2018 Kına Gecesi Kıyafetleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ