2018 Gelinlik Modelleri

2018 Gelinlik Modelleri

2018 Gelinlik Modelleri

Hayatınızın anlamını buldunuz ve hayatınızı birleştirme kararı aldınız. Şimdi sıra o önemli günde giyeceğiniz saf ve temizliğin simgesi beyaz elbiseyi seçmeye geldi. 2018 yılının en güzel gelini olmak isteyen bayanlar için hazırladığım bu yazımda sizlere 2018 yılının en hoş ve en şık gelinlik kreasyonundaki gelinlikleri inceleyeceğiz.

Gelinlik seçmeden önce nasıl bir gelin olmak istediğinizi düşünmelisiniz. Kabarık etekli bir prenses modelli gelinlikle bir masal prensesi mi, Fransız dantelli modellerle bir Fransız asili mi, Düz elbise şeklindeki sade bir gelinlikle sade ama şık ve asil bir gelin mi olmak istiyorsunuz? 2018 gelinlik modelleri içerisinde en çok tercih edilenler prenses gelinlik modelleri, Fransız dantelli gelinlik modelleri, dantelli gelinlik modelleri, Etek dantelli gelinlik modelleri, tüllü modeller, taşlı modeller, elbise biçiminde modeller mevcut.  Çok şık gelinlik modelleri ile bu sene düğünlerde çok şık gelinler göreceğimiz kesin.

Biraz da 2018 modası olan gelinlikler hakkında tasarımcıların söylediklerine değinmek istiyorum. Modern gelinlik tarzından hoşlanıyorsanız 2018 Annasual Y. Gelinlik kreasyonuna bir göz atmanızı öneririm. 2018 Annasual Y. Gelinlik Modelleri size hitap edecek çok şık gelinliklerden oluşuyor. Ünlü tasarımcı gelinliklerde bolca dantel detayları kullanarak şık bir tarz yaratmış. 2018 Atelier eme gelinlik modellerine bakmak isterseniz bu modacı da oldukça iddialı gelinlik modellerinden oluşan bir kreasyon tasarlamış. Elbeth Gillis Koleksiyonunda ise tül detaylar ağırlıklı bir kreasyon. Nicole jolies ise çok farklı ve tarz gelinlik modelleri yaratmış.

2018 da gelin olacak tüm adayların yukarıda saydığımız modacılara bakmasını öneririm.

2018 Gelinlik Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ