2018 Ferace Modelleri

2018 Ferace Modelleri

2018 Ferace Modelleri

Sıcak geçen yaz aylarından sonra tesettürlü giyimin vazgeçilmezlerinden feracelerin yeni yıldaki en şık ve en trend modellerinden bahsedeceğiz. 2018 Ferace modellerinde genellikle kapalı renklerin hakim olduğunu görüyoruz. bunlar: bordo, lacivert, siyah, koyu turkuaz. Siyah ve beyazın harmanlandığı harika modeller de mevcut bu kreasyon içerisinde. Bayanların en çok tercih  ettiği kapalı renklerin 2018 ferace modellerinde görmek gerçekten sevindirici. Fuşya renginin de 2018 ferace modellerinde sık kullanılan bir renk olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca biliyoruz ki yaz aylarının vazgeçilmezi olan renklerden biri de beyaz ve bu durum tabi ki beyazın 2018 yaz ferace modelleri içerisinde sıkça rastlamamızı da mümkün kılıyor.

Ferace modellerinde yine geçen yıl olduğu gibi baştan aşağı fermuarlı modellere sık rastlamaktayız. Çizgili modellerinde yerinin hiç küçümsenemeyeceğini de eklemek isterim. Malesef vücut tipine yarasa modelleri çok yakıştıran tesettürlü bayanlarımız için üzücü bir haber vereceğim. Geçen yıllarda yarasa kol tarzının ferace modellerinde de moda olmasının bizi şaşırtmasına rağmen 2018 senesinin modellerinde bu modadan tamamen vazgeçildiğini gözlemlemekteyiz.

Yeni modellerde daha çok sade bir genel görünüme rastlıyoruz. Etek uçlarında farklı renkler ya da çizgili desenlerle hareketlendirilen ferace modellerine de rastlamak mümkün. En çok kullanılan yaka modeli ise kayık yaka modeli.

Bu modellerin altına şık bir babet ya da topuklu giyerek kombinleyebiliriz yeni yılınız ve yeni modanız şimdiden hayırlı olsun bayanlar.

2018 Ferace Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ