2018 Bluz Modelleri

2018 Bluz Modelleri

2018 Bluz Modelleri

Rengarenk, cıvıl  cıvıl, çiçekli, böcekli bluz modelleri bu sene çok moda hanımlar. Bu sene vitrinleri süsleyecek olan bluz modellerinden ve renklerinden bahsedeceğiz hanımlar.

İşte giyebileceğiniz sade bluz modellerine bakacak olursak tabi ki beyaz ve siyah bu bluz tiplerinin vazgeçilmez renkleri ve 2018 yılında da vitrinlerde sık göreceğimiz renkler arasında siyah ve beyaz. Çizgi çizgi desenli bluzler de giyilebilir iş yerlerinde. Puantiyeli bluz modelleri de oldukça sık göreceğimiz modellerden. 2018 yılında dantelli bluz modasını tamamen geride bıraktığımız açıkça ortada. Büzgülü yakalar, yarasa kollu kısa bluzler, V yaka modeller ve karpuz kollu bluzler bu yılın modası. Göbek açık modeller 2018 yılı bluz modasının gözdesi konumunda. Kısa bluz modellerinin en çok göreceğimiz yeşil, sarı pembe renkler genç kızlarımıza çok yakışacak. Sokaklarda bu tür giyimleri sık göreceğimizi şimdiden hayal edebiliyorum.

Gelelim çiçekli, böcekli, rengarenk, cıvıl cıvıl bluz modellerine. Bu modeller benim en sevdiğim modeller olmakla birlikte böyle giyinmenin insanın içine neşe kattığı düşüncesindeyim. Her ne kadar böyle renkli ve çiçek desenli bluzleri sevsem de işe giderken mecburen yukarıda bahsettiğim bluz modellerinde bluzler tercih etmek zorunda kalıyorum. Bu rengarenk modellere en çok yakışan bluz modelinin karpuz kollu yaka büzgülü modeller olduğu kanısındayım. Nitekim 2018 bluz modellerinde de bu bluz modeline sık rastlamaktayız.

Uzun bluz modelleri artık geride kaldı. Bel hizasında ya da göbek açık bluz modelleri artık revaçta. Güzel bir 2018 yılı modası geçirmeniz dileğiyle hanımlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ