2018 Bayan Ceket Modelleri

2018 Bayan Ceket Modelleri

2018 Bayan Ceket Modelleri

2018 bayan ceket modellerine baktığımızda her sene olduğu gibi bayanlar için vazgeçilmez olan bazı ceket modellerine rastlıyoruz bunlar: deri ceket modelleri, kaşe ceket modelleri, iş hanımlarının vazgeçilmez kış ceket modeli kadife ceket modelleri, keten ceket modelleri ve trençkot ceket modelleri.

2018 yılının bayan deri ceket modellerine baktığımızda siyah ve haki tonlarının çok sık kullanılan renkler olduğunu söyleyebiliriz. Kaşe ceketlerin moda renklerinden bahsetmemiz gerekirse kahve, krem rengi , süt yanığı rengi ve haki yeşil öne çıkmakta. Kadife ceketlerde ise koyu kan kırmızısı ve lacivert tonlarının modaya daha hakim olduğunu görüyoruz.  Trençkot ceket modellerinde ise geçen yıllardaki gibi uzun modellere rastlamamaktayız bu sene daha kısa trençkotlarda ise krem ve siyah tonları daha baskın durumda bu kreasyonda.  Keten ceket modellerinin renklerine bakacak olursak her sene olduğu gibi yine krem ve haki yeşil keten ceketler trend olacak gibi görünüyor.

2018 yılının ceket modellerinde trençkot ve kaşenin birleşiminden oluşan çok sade ve gösterişli modelleri görmek mümkün ayrıca iş kadınlarının vazgeçilmezi siyah kumaş ceketlerde de beyaz çizgilerle bezenmiş harika modeldeki ceketleri 2018 yılının modasında görebiliyoruz. Deri ceketler yine tek renkle bezenmiş olsa da kapşonlarda kürk detaylarıyla çok hoş bir görünüm kazandırmışlar.  Kadife ceketlerde ise yine desen olarak sade renksiz çizgili desenlere rastlıyoruz. Uzun keten ceketler de 2018 yılının bayan ceket modasında çok büyük bir yer tutuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ