2018 Abiye Ayakkabı Modelleri

2018 Abiye Ayakkabı Modelleri

Giyim tarzımızı ön plana çıkarmak için kıyafet seçimi çok önemlidir. Kıyafetimizi ona uygun ayakkabı ile tamamlamak ise şıklığımızı artırır. 2018 Abiye Ayakkabı Modelleri çeşitliliği, rahatlığı ve şıklığı ile bu sezonda hanımların gözdesi olacak. 2018 Abiye Ayakkabı Modelleri rugan ve süetten yapılan, bağcıklı, dore ve simin kullanıldığı bol aksesuarlı ve canlı renklerle 2018 sezonunun devamı olarak karşımıza çıkıyor.

Stiletto ayakkabı modelleri bu sezonda da çok moda. Rugan, süet ve deriden yapılan, her rengini rahatça bulabileceğiniz bu modelin; fiyonk, kemer tokaları, boncuk payet ve simlerle bezenmiş çok çeşitleri var. Sade bir abiye kıyafetle kullanılabileceği gibi, günlük kıyafetlerin tamamlayıcısı olarak ta seçilebilir. Önden açık veya kapalı, bağcıklı ve biritli tasarımlar da sezonun modelleri arasında. Abiye ayakkabı seçiminde öne çıkan, stiletto abiye modelleri her bayanın tarzını ve şıklığını yansıtmasını sağlar.

Platform topuklu abiye ayakkabılarda altın, gümüş renkler çok kullanılmış. Bunun yanı sıra pudra rengi ve sim, platform topuklu modellere şıklık ve zarafet katıyor. Özellikle uzun elbiselerin ve uzun paçalı pantolonların altına tercih edilebilir.

Dolgu topuklu ayakkabılar da 2018 abiye ayakkabı modelleri arasında yerini almış. Düşünebileceğiniz her renge ulaşılabileceği gibi, payetlerle sim ve boncuklarla süslenmiş dore rengi öne çıkmaktadır. Dolgu topuklu abiye ayakkabı seçimi zemini sıkıntılı ortamlarda rahatlık sağlaması açısından düşünülebilir.

Rahatlık veya ayak sağlığı sebebi ile sandalet ve babet modellerini tercih edenler içinde, her zevke uygun modellerin sezonda yerini aldığını söyleyelim.

Stiletto, dolgu topuklu, platform topuklu modellerin olduğu abiye ayakkabıların arasında yarım bot ve çizmelerin de abiye modellerine rastlayabiliriz.

Ayrıca destek ve yastık özelliğine sahip abiye ayakkabı modellerinin seçimi uzun kullanımlarda rahatlık sağlar. Elbise ve aksesuarlarımıza uygun abiye ayakkabı seçimi ile şıklık ve fark yaratabiliriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ